İşte Antalyaspor Karşısında İlk 11'imiz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gecen Sivas macinda herkes Terime övgüler yagdiriyordu Belhandayi kestigi icin, müthis kadro fln yaziliyordu. Maglubiyet aldik ve ayni insanlar Belhanda oynamadi diye cok sevidigi Terime bile giydirdiler.

Böyle tutarsiz insanlar iste. Bugün puan kaybi olmaz ama olsaydi Mariano oynamadi diye giydirirdi ayni kisiler. Terimcilermis, Aysalcilarmis geciniz.. Alayiniz iki yüzlü.
bi sen delikanlısın hll

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakkini vermek , adaleti saglamak cok onemli

zaman zaman gomis e karsiymisim gibi bir algi olusturuldu ama ben oyuncularin en dogru kazanilma yonteminin bu oldugunu dusunuyorum

bundan da hic bir kosulda kimse icin taviz verilmemesi gerekir

ornegin kadikoye gitmeden bir mac once kalede kim var da harika oynadi ise , muslera yerine kadikoyde onu ilk 11 cikaririm , cunku haketmistir

benim gorusum bu , terim bu keskinlikte degil ama buna yakin isler yapiyor

mesela yasine guvendi iyi oynadi , tekrar oynatti , kotu oynayinca kesti

herkese yapiyor bunu , bir tek erende olmadi , o da demek ki osmanli macinda begenmedi ve sivasta gomisle basladi

mariano formsuz olduğu için değilde sarı kart sınırında kasımpaşa maçını daha fazla önemsemiş olabilir hoca güzel 11

Adalet madalet degil tamamen sacmalik. Zaten gelen her hoca mutlaka sacmalamali. Linnesi cok severim ve hakkinin yendigini düsünürüm cogu zaman, ama Mariano gibi takimin en kaliteli topcusunu 2 mac formsuz diye kesmek adalet degildir.

Terimin derdi adalet olsa Donku oynatmaz, Tolga veya baskasi oynar orda. Herkes oynar ama Donk oynamaz, gecelim bu adalet numaralarini.

Demek ki hoca çok doğru bir karar vermiş, bu iletiyle teyitlemiş olduk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adalet madalet degil tamamen sacmalik. Zaten gelen her hoca mutlaka sacmalamali. Linnesi cok severim ve hakkinin yendigini düsünürüm cogu zaman, ama Mariano gibi takimin en kaliteli topcusunu 2 mac formsuz diye kesmek adalet degildir.

Terimin derdi adalet olsa Donku oynatmaz, Tolga veya baskasi oynar orda. Herkes oynar ama Donk oynamaz, gecelim bu adalet numaralarini.

Ön liberoda Avanak Apti'ye dönen Tolga'yı oynat, formsuzluğu herkesçe malum Mariano kesilemez de...
Yorumlarınla gözüme Mariano'dan daha formsuz göründün Hakan. Fakat toparlanacağına dair inancımı koruyorum.

Donku kesip Tolgayi oynatsa kimse birsey demez. Öyle olsa Mariano kesilir, Linnes oynar, sorun yok. Ama aksi takdirde adalet demek komik oluyor bir kere.

Terim Donku milli takima almak istiyordu zamaninda. Böyle takintilari yillardir var, yeni birsey degil. Adaletmis, peh.

Ön liberoda Avanak Apti'ye dönen Tolga'yı oynat, formsuzluğu herkesçe malum Mariano kesilemez de...
Yorumlarınla gözüme Mariano'dan daha formsuz göründün Hakan. Fakat toparlanacağına dair inancımı koruyorum.
Ona bakarsan Selcuk ayni sekilde her halta dönüyor orta sahada ama buna ragmen birsey demiyorum Selcuk tercihine. Dikkat edersen Marianoyu kesip ayni anda Donku kullanmasini elestiriyorum. Adalet bu degil. Donk bugün cikar müthis oynar ayri, ama gecen maclarin hakki degil bugün oynamasi.

DV2LrIeWsAAMba3.jpg

Genel olarak beğendim kadroyu. Ancak ne olursa olsun Donk kağnısını oynatmam. Adamın maç sırasındaki rahat tavrı sinir bozucu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler elinizi vicdaniniza koyun, Donk Konya macinda fena bir oyun oynamadi.
Sivas maci üzerinden hic bir oyuncuyu elestirmek dogru degil, tüm takim kötü idi.

Üst Alt