GSC Haber - İşte İlk 11'imiz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İşte İlk 11'imiz

Ha şunu da inkar edemeyiz. Kadromuz da olmazsa olmaz kaç oyuncumuz var. Bunu da düşünmek lazım.

Zor olsa da olumlu düşünmek istiyorum. İnşallah korkularım yersizdir. inşallah güzel bir gece olur.

Musleranın olmayışı çok iyi olmuş. Geri kalan 5 maçta vardı da ne oldu? Sinanın da hazırım mesajı vermesi açısından önemli.

Aslında özellikle bazı genç yerlilerimiz içinde büyük fırsat.
Akhisar, Karabük ,Erciyes gibi takımlara karşı değil bu tür maçlarda çok daha gerçekçi analizler çıkabilir bu oyuncular için.
Çünki zor maçlar saklı gizli kalmış bazı özellikleri, yetenekleri dışarı çıkarabilir.

Bu arada Sinan'da CL'de gol atmış CL ve Avrupa Kupası tecrübesi olan bir kaleci.. Yedek ama 8 CL 18 AVL maçı oynamış bir kaleci bunu da gözardı etmemek lazım.. Yani bir Eray, Mert vs değil..

Hocanin Sinan tercihini onemsiz bir macta denemek ve verim alabilirse bu sene onemli olan ligde bir yabancidan tasarruf etmek dusuncesi olarak yorumluyorum.

Hocanin Sinan tercihini onemsiz bir macta denemek ve verim alabilirse bu sene onemli olan ligde bir yabancidan tasarruf etmek dusuncesi olarak yorumluyorum.

Fena bir tasarruf mu? 2 senedir bu söylenmiyor mu bazı iç saha maçlarında yedek kaleciyle başlayıp sahada 1 yabancı fazla olmak.. Şimdi yedek kalecimiz 2 seneye göre daha iyi bazı Anadolu maçlarında Sneijder+Melo+Bruma+Chedjou+Telles'i aynı anda kullanabilir bence..

Üst Alt