İşte yeni formalarımız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte yeni formalarımız

Cevap: İşte yeni formalarımız

Somon hoşuma gitti beyaz idare eder parçalarıda klasik oldu zaten internette bile muhteşem çizimler varken neden daha iyisi yapılmaz anlamıyorum :(

bence barçanın çizgili forması gibi klasik yaratmaya çalışıyolar.4. forma yeni stada geçiş için özel yapılcakmış bence o muhteşem çizimler gibi olur...

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi değerli arkadaşımız Mahir Haldun Üstünel, 27.07.2010 tarihli dilekçesiyle Yönetim Kurulu'ndan istifa etmiştir.

Aramızda bulunduğu dönemde kulübümüze katkıları tartışmasız olan arkadaşımızın almış olduğu bu karar, bizleri üzmüş bulunmaktadır.

Arkadaşımızın kulübümüze olan katkılarının her Galatasaraylı gibi devam edeceğinden eminiz. Kendisine, bugüne kadar harcadığı yoğun emek ve gayretleri için teşekkür eder, üzülerek kabul ettiğimiz istifasının kendisine ve kulübümüze hayırlı olmasını dileriz.

Bu ne ya kafayı yicem bu ne

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Galatasaray Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyesi değerli arkadaşımız Mahir Haldun Üstünel, 27.07.2010 tarihli dilekçesiyle Yönetim Kurulu'ndan istifa etmiştir.

Aramızda bulunduğu dönemde kulübümüze katkıları tartışmasız olan arkadaşımızın almış olduğu bu karar, bizleri üzmüş bulunmaktadır.

Arkadaşımızın kulübümüze olan katkılarının her Galatasaraylı gibi devam edeceğinden eminiz. Kendisine, bugüne kadar harcadığı yoğun emek ve gayretleri için teşekkür eder, üzülerek kabul ettiğimiz istifasının kendisine ve kulübümüze hayırlı olmasını dileriz.

Bu ne ya kafayı yicem bu ne

lanet olsun:S

kremi ben de begendim ama, şu var ki sadece renklerini ve de arslan olayını begendim, tasarımlar ise bütün formların rezalet 3 senedir ısıtıp ısıtıp önümüze aynı tasarımları koyuyorlar... o yüzden nefret ettim bu işten...

parçalı formanın aynısını yapmak da çok enteresan, geçen sene ki formanın tıpksının aynısı, millet de parçalı değişmez diyor, evet değişmez ama aynı formayı çıkartırsan da kimse almaz, renkleri değişsin demiyoruz modeli değişebilir, mesela 2006 2007deki parçalı formamız.... hep aynı forma çıkacaksa bari hep o çıksın hiç olmazsa modeli çok çok güzel...

B_134a751b6cd8de6e1701b7d6364d800f.jpg

Len ne tatlı birşeysin sen öylee yaaaa (formaya diyorum :D)

2-3 forma alıcam heralde.

Parçalı-Arslan kesin.

4. forma çıksın ona göre ya mercan ya da 4. formayı alıcam.

ali sami yen formasından başka forma almayı düşünmüyorum, istedikleri renk ve istedikleri stilde yapsın onu alacağım ama sırf ali sami yenin yıkılması hatırına, çünkü artık bir mesaj vermek lazım bu formaları seçenlere...

Formaların hepsi çok güzel olmuş. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Ayrıca Galatasaray arması olsun isterse çadır bezi olsun fark etmez. Bu arada üretici firma kumaşın yapısını özel olarak tasarlamış.

Sıra bizde... İmkanımız dahilinde forma alıp kulübümüze destek olmalıyız.

formaları beğenmeyenler almayın valla hiç birini.benim gibi yapın gidin store dan ürün alın.bu değişik renkte forma olaylarından sonra ben böyle yapıyorum.Galatasaray'ın renkleri dışında formaya para vermem ben.

formaları beğenmeyenler almayın valla hiç birini.benim gibi yapın gidin store dan ürün alın.bu değişik renkte forma olaylarından sonra ben böyle yapıyorum.Galatasaray'ın renkleri dışında formaya para vermem ben.

Değişik forma yapmak zorundayız.Bizim renklerimizi kullanan birçok takım var.

Üst Alt