İşte yeni formalarımız - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İşte yeni formalarımız

Cevap: İşte yeni formalarımız

ben gayet beyendim formaları gecen sene ki beyazdan ve mor dan daha kaliteli guzel olmus bence..

Şu formaların tasarımı ve formalara yüklenen anlamları bile Galatasaray'ın neden Türkiye'nin en farklı kulübü olduğunu gösteriyor.

helal olsun gerçekten , formalar mükemmel..

bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim arslan ve 2289 formalarının..

Somon rengi formaya karşıydım mor formaya olduğu gibi. Ama videosunu izleyince içim ısındı. ARMA 'nın etrafında Aslanların olması, sırtında kalkan falan sahada görmek isteyeceğimiz savaşmayı güzel vurgulamışlar.

Krem rengi forma zaten süper. Keşke parçalıda değişiklik yapsalardı. Galiba sonradan açıklanacak 4.forma çok güzel bir parçalı olacak ki yeni parçalı çıkarmamışlar.

Somon rengi formaya karşıydım mor formaya olduğu gibi. Ama videosunu izleyince içim ısındı. ARMA 'nın etrafında Aslanların olması, sırtında kalkan falan sahada görmek isteyeceğimiz savaşmayı güzel vurgulamışlar.

Krem rengi forma zaten süper. Keşke parçalıda değişiklik yapsalardı. Galiba sonradan açıklanacak 4.forma çok güzel bir parçalı olacak ki yeni parçalı çıkarmamışlar.

4.formayı çubuklu olabilir diye okumuştum bir süre önce..

orada habertürk'e resimler düşmeden önce formaların krem ve somon olucağı da yazıyordu..

onun için inandırıcı gelmedi değil..

b9846-3.jpg

İnşallah gerçektende numaralar böyle değil yoksa alam vallaha

Hakikaten numaralar bu kadar büyük olursa isim nerede yazacak? Bu işte bir yanlışlık olsa gerek. İsmin zaten tasarım olarak da o kalkan çerçevesinin içinde yer alması gerekir. Aksi halde hem okunaklı olmz hem de zaten çok aşağıda kalır şortun içine sokulması gerekir.

Son aklıma gelen de; acaba bir tercih mi sunuluyor? Sadece numara yazdırmak veya isim + numara şeklinde iki opsiyon mu olacak? Çünkü isim yazmadan sadece numara yazılırsa ve aşağıda isim için boşluk kalırsa bu sefer de çerçevenin alt kısmında gereksiz bir boşluk kalır diye düşünülmüş olabilir. Yani böylelikle iki opsiyonda da çerçevenin içi tam doldurulacak.

numaraların böyle olucağına inanmıyorum :eek:

gerçekten formaları mükemmel buldum ama numaraların böyle olması iyi olmaz.

eğer bu forma böyleyse sadece 2289 yerine arslan'ı alırım..

edit:aslında biraz bakınca o kadar da kötü durmuyor :asd:

2289 :animation:

GsStore'den bir kaç resim. Ufaktan zam gelmiş 3 Lira. Parçalı 89 lira, Krem ve Mercan 92 Lira. Ayrıca numara fontu çok kötü.

b9846-5.jpg

b9839-5.jpg

b5794-8.jpg

Üst Alt