İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz (ARŞİV) - Sayfa 309 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Aydın Aslan

Being John Malkovich = inanılmaz ve çığır açıcı bir iş sonraki dönemde hollywood çok ekmeğini yedi
Death of A Superhero = çok iyi değil ama görsel olarak muhteşem
Dragonfly = vasat
Eddie The Eagle = vasat
Enemy Of The State =vasat
Fearless = vasat
Flipped = vasat
Frankie and Johnny = vasat
Groundhog Day = kült film
Hachi A Dog's Tale = izlemedim
I Origins = izlemedim
Into The White = izlemedim
John Tucker Must Die = izlemedim
King Arthur (2004) = efsaneleri tarihsel gerçekliğe oturtma ekolünü başlatmış muazzam bir müzikleri castingi
Knockin on Heavens Door = izlemedim
Kongen av Bastøy = çok çok iyi...çok orjinal bir hikaye
La Migliore Offerta = kompulsif obsesif :) çok iyi film...
Me and Earl and the Dying Girl = izlemedim
Mesrine Trilogy = Mesrine iki film üstat üçleme değil ama dünyanın en iyi aksiyon-portre filmi
Pan's Labyrinth = çok iyi
Pawn Sacrifice = izlemedim
PK = izlemedim
Planes Trains And Automobiles = izlemedim
Room (2015) = iyi değil
Tais-toi = jean reno götürüyor
The Art of the Steal = vasat
The Fugitive = iyi
The Intern = vasat
The Internship = vasat
The Last Castle = muazzam
The Lives of Others = muazzam ötesi
The Rookie = vasat üstü
Le Trou = listenin en iyi filmlerinden resmen 5 tane adam yerde bir delik açıyor ve üzleyici buna gerim gerim gerilerek izliyor film budur abi
Birdman of Alcatraz = hayatta izlenebilecek en manalı filmlerden biri gerçekten yaşanmış olması da etkileyici
Un Prophète = çok iyi

Genel olarak listen iyi

Aynen üçleme diye aklımda kalmış şimdi baktım iki filmmiş

Normalde unuturum hafızamda pek tutamıyorum filmleri anca 2-3 defa izlediklerim kalıyor ama Mesrine tek sefer izlememe rağmen hala aklımda çoğu sahnesi

Alcatraz'i izledim.Oburunu de watchliste attim.Bakarim bir ara.
Le Trou inanılmaz üstat dediğim gibi 5 tane adamın yerde delik açmaya çalışması insanın damağını kurutur, gerim gerim gerer mi...Ya en sonunda diş fırçasından bozma aynayı ters çevirince izleyicinin saçını ağartacak kadar korkutur mu...Siyah-beyaz minimal bir film üstelik...

Kardeşlik

Vefa

Hürriyet

watchliste atma hemen izle...

Le Trou inanılmaz üstat dediğim gibi 5 tane adamın yerde delik açmaya çalışması insanın damağını kurutur, gerim gerim gerer mi...Ya en sonunda diş fırçasından bozma aynayı ters çevirince izleyicinin saçını ağartacak kadar korkutur mu...Siyah-beyaz minimal bir film üstelik...

Kardeşlik

Vefa

Hürriyet

watchliste atma hemen izle...
oyunculardan bazıları özellikle başrol oyuncusu abimiz eski mahkumlarmıs sanırım. hatta olayın gerçekdeki kahramanıymısta. baska bi hikayeyle karıstırmıyorsam eğer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt