# Jaja Coelho - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jaja Coelho

Cevap: # Jaja

Jaja'nin neden buyuk Avrupa kulublerinde oynamadigi benim icin cok sasirtici. Ozel hayatimi ? Sonucta Almanya, Ingiltere, Ispanya'da oynayan oyuncularda barlara, diskolara gidiyor. Rooney skandali bunun en iyi ornegi. Jaja komple bir futbolcu. Cok guclu bir fizige sahip, suratli, inanilmaz bir teknigi var. Sutlari cok sert. Cok iyi paslar verebiliyor, oyunu kurabiliyor. Gol atabiliyor. Bir oyuncu daha ne yapsinki ?

karakteri sifir. onun yaninda avrupa da ona buradaki kadar fazla para vermezler...adam paragöz!

(yoksa 25 yasinda neden araplara gitsin?)

Sözleşme konusunda akıllı olmak zorundayız.Bazı özel maddeler koydurabilirsek ben çok isterim gelmesini.Bilhassa Elmander ile beraber olduğunda darmadağın ederler rakip defansı.

--------Selçuk-----Melo---------

Krasic--------------------Gökhan

------------------Jaja-----------

-------Golmander----------------

Muhtar n'yaptın ya?

Efsane olur.Sol beke de Taiwo'yu kiralıyalımda tam olsun.

Krasic'i Boas çok istiyormuş diyolla.

Sözleşme konusunda akıllı olmak zorundayız.Bazı özel maddeler koydurabilirsek ben çok isterim gelmesini.Bilhassa Elmander ile beraber olduğunda darmadağın ederler rakip defansı.

--------Selçuk-----Melo---------

Krasic--------------------Gökhan

------------------Jaja-----------

-------Golmander----------------

Krasic ve Gokhan imkansiz.

299465_Galatasaray_SK.jpg

Aslında ben devre arası yerliden yanayım. Malum saçma bir transfer dönemi var. İlla yabancı alacaksak ligi tanıyan yabancı alınması iyi olur. Çok büyük paralar vererek oyuncu almaya gerek yok. ŞL biletini alalım, ona göre bir planlama yaparak sağlam bir kadro kurarız.

Gökhan Töre'ye 10M vereceklerse razıyım;)

Selçuku hepimiz istiyorduk, super bir oyuncudu hemde turk, o tamam sorun degil abi, Enginede eyvallah ama Ceyhun, Jaja, Burak vs ... hepsini alcaksak ne anladik bu transfer politikasindan ? Jaja gibi avrupada oyuncu kalmadimi, Burak iyi bir sezon yapti diye onudami kapalim ? Mevlut gibi oyuncular alalimki, millet demesin haa bunlar eski TS'lularnan sampiyon oldular, anliyormusun

Ha engin ve Ceyhunu almasaydik, Jaja gelseydi benim için sorun olmazdi ama simdi ilk 18'de 4 tane eski TS'li olcak, benim hosuma gitmiyor

ne Jajasi ya arkadaslar deli etmeyin insani, isterse 40 gol atsin gelince, istemem ben bu oyuncuyu, seneye kimi alacaksiniz ? Burak ve Colmanmi ? biraz kreatif olun, hep milletin kesf ettigi oyuncularnanmi basariya ulascaz ? istemem ben oyle basariyi, GALATASARAY, trabzonspor'un A2 takimi degildir

Böyle mantik olur mu? :) Ilk defa duyuyorum. Bize ne Trabzonspor´da oynamissa? Yolla o zaman Selcuk´u geri? Elinde tutsaymis Trabzonspor madem. Istedigimiz futbolcuyu aliriz, ayrica Jaja da Avrupa düzeyinde cok klas ve etkili bir futbolcu. Fiyati da 3 Milyon´u gecmez, yasi da cok uygun, güclü de futbolcu. Trabzonspor bile gecen sene 82 puanla sampiyon olduysa, Muslera,Eboue,Ujfalusi,Melo,Elmander gibi daha klas futbolcularla kaynastirilacak bu futbolcular paramparca ederler ortaligi.

Sorunlu bir oyuncu olmasa,zaten burada transfer haberi geçmezdi.Ben yeteneklerinin sorunlarından daha büyük olduğunu düşünüyorum.O yüzden kesinlikle alınmasına sevinirim.

Selçuku hepimiz istiyorduk, super bir oyuncudu hemde turk, o tamam sorun degil abi, Enginede eyvallah ama Ceyhun, Jaja, Burak vs ... hepsini alcaksak ne anladik bu transfer politikasindan ? Jaja gibi avrupada oyuncu kalmadimi, Burak iyi bir sezon yapti diye onudami kapalim ? Mevlut gibi oyuncular alalimki, millet demesin haa bunlar eski TS'lularnan sampiyon oldular, anliyormusun

Ha engin ve Ceyhunu almasaydik, Jaja gelseydi benim için sorun olmazdi ama simdi ilk 18'de 4 tane eski TS'li olcak, benim hosuma gitmiyor

Fazla yok acikcasi. Jaja tipinde oyuncu cok az. O fizikle, o boyla, oyle bir teknige sahip olan bir oyuncu.

Rieradada boy pos var ama gorduk katkilarini ilk yarida, belki Jaja kadar fizik gucu yuksek biri olmasa bile, kuçuk, hizli ve bileklerine hakim olan bir oyuncu alsak daha iyi olmazmi mesela Olcan veya Gokhan Tore (imkansiz olsa bile) gibi orta sahalar

Benim fikrim budur, sizler ne dusunuyorsaniz, saygiyla karsilarim :) ama ben memnun olmam

Üst Alt