# Jaja Coelho - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jaja Coelho

Cevap: # Jaja

Rieradada boy pos var ama gorduk katkilarini ilk yarida, belki Jaja kadar fizik gucu yuksek biri olmasa bile, kuçuk, hizli ve bileklerine hakim olan bir oyuncu alsak daha iyi olmazmi mesela Olcan veya Gokhan Tore (imkansiz olsa bile) gibi orta sahalar

Benim fikrim budur, sizler ne dusunuyorsaniz, saygiyla karsilarim :) ama ben memnun olmam

kanatlara adam zaten sart, öyle yada böyle.

ama forvete de adam sart, ya barosu yollayip cok iyi birini alican, yada jaja gibi baros ve elmanderle yarisacak birini, zamani gelince yedek oturmayi da dert etmicek birini alican.

Elmander-Jaja ikilisi bu ligin tüm defans oyuncularını inim inim inletir.Gelme ihtimali bile beni çok mutlu etti.İnşAllah gerçekleşir bu transfer.

Bence orta saha cok iyi kurulursa, kanata gerek yok. 4-1-2-1-2 dizilisi guzel bence. Melo-Selcuk-Rosicky-Jaja dortlusu ve onunde 2 santrofor neden olmasin.

Isterse bizim ligde 5720 adamla defans yapsinlar, Selcuk-Rosicky-Jaja bu ligdeki defansi cozer. Sonucta bunlar sadece kosan adamlar degil. Jaja kanatlardan gelebilen, adam eksiltebilen, dar alanda etkili futbolcu. Jaja + Elmander 1-2, plase, gol.

Bence orta saha cok iyi kurulursa, kanata gerek yok. 4-1-2-1-2 dizilisi guzel bence. Melo-Selcuk-Rosicky-Jaja dortlusu ve onunde 2 santrofor neden olmasin.

Bu diziliş için gezici,adam geçebilen,kanatlara inen bir forvet ve yine gezici bir 10 numaraya ihtiyaç var.Rosicky de 3-4 yıl önce bu sistemin ideal oyuncusu olurdu ama şuan savunmaya gerekli katkıyı veremez gibi.

Illa Ispanya, Ingiltere, Italya´nin starlari gelecek de taraftarimiz begenecek. Türkiye´de oynamisligi var diye burun kiviriyor bazilari. Zaten güclü olan takimimiza Jaja cuk oturur

Sürpriz Bir Transfer Hamlesi

55278jaja.jpg

Galatasaray, Al Ahly’de oynayan Trabzon’un eski yıldızı Jaja’nın transferini bitirmek üzere.

Haberin Devami GSC Portal'da

Üst Alt