Jason Denayer, Galatasaray'dan Yıllık 2 Milyon Euro Talep Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer, Galatasaray'dan Yıllık 2 Milyon Euro Talep Etti

Yıllık 2 iyi diyen arkadaşları anlamıyorum. Nelson’da Marcao’da Denayer’den iyi adamlar. Bonservisi yok diye o paraların konuşulması anlamsız. Denayer’e iki verirsen yarın ortasaha 2.5 ister. Sonra maaş bütçesi 65’den aşağı inmiyor. İmza parasını yüksek tut maaşını düşük tut. Elinden çıkarmak istediğinde daha rahat oluyor. Maaşı yüksek adamları 3 sene yollamaya uğraşıyorsun sonra.
Kaldı ki Marcao 1.3 alıyor, Nellson 700 küsür alıyor diye hatırlıyorum. İkisi de Denayer’den çok daha piyasalı ve iyi stoper şu durumda. Denayer’e max vereceğin para 1.4 olur. Denayer çok çok piyasalı adam olsa Fransa pazarında çoktan kaparlardı şuan.

Marcao, Denayer'den daha iyi bir görüntü vermedi mi bizde ? Bizden gittikten sonraki durumu nedir bilmiyorum ama bence hava toplarında olan hakimiyetimizi azaltabilir.

imza parası taksitlere bölünüp maaştan ayrı belirtilmeli. ikisi birarada maaşı çok algısı oluşturuyor. takım maaş dengesi gözetilmeli bu konuda

Tum primler dahil 1.5 milyonu gecmemeli hicbir futbolcunun yilligi. Bu kulup borc yukunden kurtulmak istiyorsa tek care bu. Gider Hagi, Ujfa, Popescu, Sneijder, Melo gibi takimi cag atlatacak adam getirirsin o zaman 2-3 milyonlar konusulur.

Eger Marcao iyi paraya satilacaksa bence dogru bir transfer olur. Yillik 2 milyon euro (imza parasi dahil) cok degil bence, sonucta bonservisi elinde. Belki pazarliklar sonucunda 1.8'e bile imza atabilir.
Denayer sağ ayaklı değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Gelirse bu Victor'un gittiği anlamına gelir gibi geliyor bana.

İmza parası ne kadar istediğine göre değişir.
2 mi istedi ne istedi bilmiyoruz. 2 istediyae 4 senelik anlasmada maas 2 milyon uygun olur. Hatta vergi durumuna göre eger imza parasında vergi daha azsa maaşı düşük tutup imza parasına yüklenmek gerek.

1.yıl 1.2 + 700 bin imza parası
2.yıl 1.3 + 700 bin imza parası
3.yıl 1.3 + 700 bin imza parası
+ son yıl opsiyon 1.2 + 200 bin imza parası
Niye böyle zaten satılmazsa alaşamazsak beleşe kaçacak :asd: kalmak isterse de elimiz rahat olur en azından.

Bonservisi elinde olmasa su piyasada kafadan 10 Milyon ederi var. Bonservissiz oldugu icin biraz yüksek maas olabilir ama 2 Milyon yine de cok.

Hazir Babel Feghouli gibi yüksek maasli adamlardan kurtulmusken, artik maas icin üst limit 1,5 Milyon € olarak belirlenmeli bence bizim takimda bir müddet. Fazla kazananlardan bir tek Muslera ve Diagne kaldi sanirim, Diagne'nin son senesi Muslera'nin ise 2 sezon daha kontrati var.

Muslera kontrati bitene kadar kalir ama bence bu yaz transfer döneminde Diagne'den kesinlikle kurtulmak lazim. 1-2 veren varsa bile olur, yeter ki gitsin ve maas yükünden kurtulalim.

Denayer sağ ayaklı değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum. Gelirse bu Victor'un gittiği anlamına gelir gibi geliyor bana.

Bence yanlis bir düsünce sekli bu, bir stoperin illa sag digerinin ise illa sol ayakli olmasinin gerektigi.

Evet böyle olursa kesinlikle avantajli olabilir ama bence buna cok fazla takilmaya gerek yok. Öyle olmazsa olmaz bir kriter olarak görülmemeli, bundan cok daha önemli özellikler var bir stoperde degerlendirilmesi ve bulunmasi gereken.

FVZuuSXXsAIz1tL

Üst Alt