Jason Denayer'la 1 Sene Daha İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'la 1 Sene Daha İddiası!

Sarı kırmızılı ekip geçtiğimiz sezonun başında EPL temsilcisi Manchester City'den kiraladığı Denayer ve kulübü ile 1 sene daha kiralık olarak anlaşmaya vardı.

Belçikalı stoper Salı günü Türkiye'ye gelecek ve kendini 1 sene daha sarı kırmızı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacak.

GAMASPOR

293567cc198e31d4ecdec36d8b2de261.jpg

471.jpg
406.jpg
381.jpg
0ea7f902bd624411b015e4a4d4c18761.jpeg

516.jpg
lassana-diarra.jpg
1505277.jpg
139.jpg

504.jpg
$_35.JPG

DÖVER BU KADRO RAKİPLERİ​

Elinde Denayer gibi bir stoper olacak ve sen sag bek oynatacaksin, olmamis.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

En iyi oynadığı mevki sağ bek olan bir stoper var demek daha doğru.

Canlı canlı izledim kaç defa. Orada çok daha aktif ve oturmuştu.

OPTA'dan istatistiki olarak da teyid edebilirsin. Stoper de 6.8 iken sağ bek de 7.1 gibi bir ratingi var.

Fizik gücü yüksek ama kademe de sıkıntı yaşayan ve sürati olan adamın yeri sağ bektir.

En iyi oynadığı mevki sağ bek olan bir stoper var demek daha doğru.

Canlı canlı izledim kaç defa. Orada çok daha aktif ve oturmuştu.

OPTA'dan istatistiki olarak da teyid edebilirsin. Stoper de 6.8 iken sağ bek de 7.1 gibi bir ratingi var.

Fizik gücü yüksek ama kademe de sıkıntı yaşayan ve sürati olan adamın yeri sağ bektir.
Katilmiyorum. Sana stoper oynadiginda net en az 7 gol say de bir kac maci hatirlayarak sayarim mesela. Ve bunu orta saha olmadigi halde yapiyordu.

Sag bek olarak ta kötü degil dogru. Cocuk bir kere fena yetenekli.

Katilmiyorum. Sana stoper oynadiginda net en az 7 gol say de bir kac maci hatirlayarak sayarim mesela. Ve bunu orta saha olmadigi halde yapiyordu.

Sag bek olarak ta kötü degil dogru. Cocuk bir kere fena yetenekli.

Yetenekli olduğu kesin. Ama stoper için şu an bana göre sıkıntılı. Sakho gelsin işte mis gibi fizik ile dövelim sağdan soldan. :D

Üst Alt