Jason Denayer'la 1 Sene Daha İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'la 1 Sene Daha İddiası!

O zaman şöyle bir 11 yapalım:

-----------------Muslera----------------

Cavanda - Serdar - Denayer - Carole

--------------Tolga - Diarra------------

------Podolski - Josue - Bruma--------

------------------Eren--------------------

O zaman şöyle bir 11 yapalım:

-----------------Muslera----------------

Cavanda - Serdar - Denayer - Carole

--------------Tolga - Diarra------------

------Podolski - Josue - Bruma--------

------------------Eren--------------------
Bu takım harbi rakip filan tanımaz son 3 yılın en iyi takımı olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu takım harbi rakip filan tanımaz son 3 yılın en iyi takımı olur.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen renktaş.. bence bu takım çok akıcı bir oyun oynar.. orta sahada Tolga ve diarra gibi 2 tane dinamik oyuncu, 10 numarada dinamik bir oyuncu Josue , Podolski kanat forvet, eren top tutan ve top indiren santrafor, cavanda atletik bir sağbek, serdar ve denayer'de uyum sağlarsa kanatlanıp uçar bu takım :)

Sneıjder bu formuyla oynayamaz diye düşünüyorum.. Göbeği eritebilirse her maç banko oynar.. zaten fit bir sneıjderi kimse kesemez.. şuanda olması gereken Josue'nın oynamasıdır.. isimler futbol oynamaz, form futbol oynar.. futbolun adaleti varsa Josue oynamalı..

Sneijder'in ölüsü ilk 11 oynar bos yapmayin

Zaten ölüsü futbol oynar diye diye 3 yıldır doğru dürüst futbol izleyemiyoruz.. her maç kanser oluyoruz.. siz bu durumdan memnun iseniz buyurun kendi ilk 11'inize sneijderi yazabilirsiniz.. iyi forumlar

3,5 yilda 2 lig sampiyonlugu,3 tr kupasi,3 super kupa basarilari olan ayrica cl de ceyrek final ve son 16 oynamis bir oyuncu Sneijder

Sen Galatasaray'li olmadigin icin bunlari bilmezsin tabi

Zaten ölüsü futbol oynar diye diye 3 yıldır doğru dürüst futbol izleyemiyoruz.. her maç kanser oluyoruz.. siz bu durumdan memnun iseniz buyurun kendi ilk 11'inize sneijderi yazabilirsiniz.. iyi forumlar
Sneijder düşmanlığı yapacağınıza 3 yıldır takımın el freni olan sahada yürüyen , 3M euro alan ve hiç bir şey yapmayan selçuk efendiyi eleştirin ...

Algi operasyonuna izin vermeyiz. Sneijder 1 yildir formsuzdur. Ondan onceki sezonlarda hep katki saglamistir. Balik hafizali degiliz cok sukur.

3,5 yilda 2 lig sampiyonlugu,3 tr kupasi,3 super kupa basarilari olan ayrica cl de ceyrek final ve son 16 oynamis bir oyuncu Sneijder

Sen Galatasaray'li olmadigin icin bunlari bilmezsin tabi

Geçmişle yaşanmıyor.. Bak Real Madrid Sampıyonlar ligi sampıyonu olduktan sonra Di Maria ve Mesut gibi en önemli oyuncularını satabılıyor.. çünkü vizyon bunu gerektirir.. sneıjderi bu forumda en cok ben savundum ama bu formuyla asla ilk 11 oynamayaz..

ama 1-2 haftada göbeği eritirse o zaman yine Eskisi gibi Şino hoşgeldin deriz.. Başımızın üstüne koyarız.. lakin futbolda dün yoktur... bunu bilmemeniz beni şaşırtmadı

Bokunu cikardiniz iyice. 3 sezon mu?

Adam 1 sene formsuzdu diye sacmalamaya gerek yok. 1 kötü sezon gecirdi diye bir futbolcuyu asip kesenler neyin kafasini yasiyor cok merak ediyorum.

Hele hele bu futbolcu Sneijder gibi bir adamsa. 13/14 de Melo ile birlikte takimin en iyisiydi, 14/15 de sampiyonlukta Muslera ile öne cikan kilit adamlardan biriydi.

Biraz tutarli olun yahu. Gecen sezon ne iyidi de Sneijderi günah kecisi ilan ettiniz hemen. Selcuk denen hayalet yüzünden bu adam stoperlerin önüne kadar gelip oyun kurmaya calisiyor.

Son düzenleme:
Üst Alt