Jean Michael Seri Dönüyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jean Michael Seri Dönüyor

gozyaslarina-boguldu-en-cok-korktugum-sey-basima-geldi--1525766984.png

Sampiyonluk hamlesi

Ligi parmaginda oynatiyor, bize karsi oynayan rakipler mactan sonra ‘en cok yoruldugumuz rakip Galatasaray’ demelerinin bas sebebi

Bizim şu an net 6 ya ihtiyac var etobo yu 8 aldigimiza gore.

He bi de hizli kanat şart. Hatta siralama yaparsak

1. Hizli kanat
2. Masif bir 6 numara

Yonetim Babel ve belhandayi yollamak zorunda.

Ne güzel boş yapıyorsunuz ya.
6'da şu an Taylan oynuyor. Seri'nin topu oyuna sokması 10 üzerinden 8 ise Taylan 5.5-6 alır. Ama mevzu mücadele ve defansa katkı ise Seri 2 bile alamaz. Çok bariz bir gerçek bu. 2 puan konusunda da gram mübalağa yapmadım. O yüzden Seri gelirse Taylan'dan iyi performans verir mi, muazzam bir soru işareti bu bana göre. Elimizdeki orta saha yapısının Seri'yi kaldirabileceğini hiç düşünmüyorum. Seri'yi alıyorsan yanına koyacağın iki 8'in de hem ofansta hem defansta makine gibi adamlar olması lazim.
Bizde bu yapı yok. İyi para harcamadıktan sonra da pek kurulması mümkün değil.

Kolay kolay da dünyadaki hiçbir kalbur üstü takım Seri gibi topçuları tercih etmez bu saatten sonra. Halen takım bulamaması da son derece normal yani.

Gelirse katkı sağlamaz demiyorum ama bence ne bizim takımın orta saha yapısına ne de bu ligin yapısına uygun bir oyuncu profili değil...

6'da şu an Taylan oynuyor. Seri'nin topu oyuna sokması 10 üzerinden 8 ise Taylan 5.5-6 alır. Ama mevzu mücadele ve defansa katkı ise Seri 2 bile alamaz. Çok bariz bir gerçek bu. 2 puan konusunda da gram mübalağa yapmadım. O yüzden Seri gelirse Taylan'dan iyi performans verir mi, muazzam bir soru işareti bu bana göre. Elimizdeki orta saha yapısının Seri'yi kaldirabileceğini hiç düşünmüyorum. Seri'yi alıyorsan yanına koyacağın iki 8'in de hem ofansta hem defansta makine gibi adamlar olması lazim.
Bizde bu yapı yok. İyi para harcamadıktan sonra da pek kurulması mümkün değil.

Kolay kolay da dünyadaki hiçbir kalbur üstü takım Seri gibi topçuları tercih etmez bu saatten sonra. Halen takım bulamaması da son derece normal yani.

Gelirse katkı sağlamaz demiyorum ama bence ne bizim takımın orta saha yapısına ne de bu ligin yapısına uygun bir oyuncu profili değil...
Fatih hocanın istemesi yeterli, tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaya gerek yok.

Top çıkarmakta da şu maçın ilk yarısında çok zorlandık. Geçen yıl aynı rakibe karşı rahatça çıkmamızın yegane sebebi Seri idi.

Onu da geçtim 60 maç var Taylan kaç maçı kaldırabilir.

Üst Alt