Jean Michael Seri Dönüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jean Michael Seri Dönüyor

Fatih hocanın istemesi yeterli, tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaya gerek yok.

Top çıkarmakta da şu maçın ilk yarısında çok zorlandık. Geçen yıl aynı rakibe karşı rahatça çıkmamızın yegane sebebi Seri idi.

Onu da geçtim 60 maç var Taylan kaç maçı kaldırabilir.
Zaten orta sahaya 1 değil 2 oyuncu lazım bence. Ama Fatih Hoca'nın verdiği listede Seri'nin ilk sıralarda yer aldığını sanmıyorum.

Valla bugun Seri ve Onyekuru olsa kac tane atardik bilmiyorum ama en az 4 tane pozisyona girerdik. Hatta 40 maci da Basak ile oynamak isterdim.
Bayern Basak macini dusunemiyorum

İlginç bir şekilde Feghouli bile defalarca defans arkasına koşu deniyor, şu oyuna Seri ve hızlı bir kanat yakışırdı. Tabi yanında iki sağlam ortasaha olması şartıyla.

Galatasaray yönetimi, İngiliz ekibi Fulham'da teknik direktör Scott Parker'ın gelecek planlamasında yer almayan ve bu sezon hiçbir maçta kadroya giremeyen 29 yaşındaki oyuncu için Siyah-Beyazlılar'la bu hafta masaya oturacak. Seri'nin de yeniden Sarı- Kırmızılı formayı giymek istemesi transferin önünü açıyor.

Başarılı oyuncu geçen sezon Aslan'la 37 maça çıktı. Seri söz konusu mücadelelerde 2 gol, 3 asistlik performansıyla beğeni kazandı. Terim, yıldız oyuncuyu yeniden kadrosunda görmeyi çok istiyor.

Seri maliyetli bir oyuncu alınacağını sanmıyorum.

Yıllık 2,8 alıyordu geçen yıl en fazla 2,5'a iner + kiralama ücreti ve o paraları asla etmeyecek bir oyuncu.

Kirala Seri'yi. Ardından hemen hızlı bi kanat al bitir transferi. İdealde ortaya 1 adam daha alınabilirdi ama Taylan vs iyi başladı idare ederiz. Kanat şart ama bence.

Seri'nin sırf büyük maçlarda oynadığı oyun için bile gülmesini isterim

Eğer Fatih Terim aklındaki pas oyununda Seri'ye bir yer bulabilirse sahadaki oyun tam onun kalemi açıkçası sağ iç gibi 8 numara gibi oynamayı düşünmesi lazım Seri'nin Taylan'ın bir tık önünde

Mesela Taylan'da iyi bir pasör oyunu güzel okuyor ama Seri bu konuda başka bir seviyenin oyuncusu

Üst Alt