Johan Elmander Galatasaray'da ! - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Johan Elmander resmen Galatasaray'da !

10 gol atamaz diye düşünüyorum, inşAllah iyi bir alternatif diye alınmıştır.

yalan değil ismini ilk duyduğumda burun kıvırmıştım :eek: ama git gide ısınıyorum bu elemana :)

faydalı olacak diye düşünüyorum inşallah..

bana göre faydası yanına alınacak klas adamlara göre değişecektir.....

Eksik bir bölgemizdi, daha kimlerin alınacağını bilmiyoruz ama güzel bir alternatif oldu bence. Faydalı olur olmaz onu söylemek için henüz çok erken, en azından 10-15 maç oynamalı ki karar verelim iş yapıp yapmayacağına. Premier League tecrübesinden sonra burada daha rahat bir futbol sergileyeceğini düşünüyorum Baros gibi.

İyi bir forvet ve forvet arkasıdır. Hayıtlısı olsun. Kalström de gelirse güzel olur ama Culio ile aynı mevkii oyuncuları olması biraz soru işareti yarattı kafamda.

[video=youtube;VFbGpWrKpXw]https://www.youtube.com/watch?v=VFbGpWrKpXw[/video]

naçizane videom :)

angut forumdakiler harbi angut,öyle sacma yorum yapıyorlar ki hakikaten insan gülüyor,sanki kendi aldıkları ispanya gol kralı,geleceğin yıldızı dia,stoch,cristian,blica süper cıkmışlarda...neyse

4991007f.png

Bolton forumlarinda 8.5 milyon pound'un karsiligini veremedigi icin, beklentilerin cok yuksek oldugu icin. Takimdan ayrilmasina fazla tepkili degiller. Sadece bu sezon iyi oynadigini dusunenler var, gectigimiz iki sezon zaten pek fazla bekleneni verememisti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt