# Johan Neeskens - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Johan Neeskens

Cevap: Johan Neeskens | Yardımcı Antrenör

Eğer bu sistem tutarsa Rijkaard'ın olası ayrılığında görevi devralabilir. Hoşgeldi, sefalar getirdi.

Eğer bu sistem tutarsa Rijkaard'ın olası ayrılığında görevi devralabilir. Hoşgeldi, sefalar getirdi.

Bende başta öyle düşündüm ama şöyle bir durum var;ya Rıjkaard Chelsea veya Milan'a gidip yanına yardımcı olarak Neeskens'i çağırırsa?O yüzden ya PAF takımın başına yada Rıjkaard'ın yanına yardımcı antrenör olarak getirilen kişi bizim ileride takımı devredeceğimiz kişi olmalı.

Bende başta öyle düşündüm ama şöyle bir durum var;ya Rıjkaard Chelsea veya Milan'a gidip yanına yardımcı olarak Neeskens'i çağırırsa?O yüzden ya PAF takımın başına yada Rıjkaard'ın yanına yardımcı antrenör olarak getirilen kişi bizim ileride takımı devredeceğimiz kişi olmalı.

O kolaylıkla aşılabilecek bir konu olur. İyi anlaşma durumunda zaten böyle bir sorun bile olmaz. Galatasaray kal der, Neeskens kalır hoca olur.

durun ya daha adam solunklansın. siz adamı hemen milana transfer etmişsiniz :D valla neşemi kaçıramazsınız bunların mayası tutarsa en az 4-5 sen kalsınlar isterim. sonrası zaten bayatlar. umarım uzun yıllar Galatasaray'ı çalıştırırlar. :)

Zamanında fenerbahçe ve beşiktaşın forumlarında teknik direktör olması istenen adamdı.Şaka gibi geliyor,bizim teknik direktör yardımcımız..

Şu adam yardımcı olmayacak diye çok korkuyordum, bir türlü açıklanmadı. sonunda gstv ye bile çıkıp röpörtaj yaptı, rüya gibi... hiç uyanmak istemiyorum bu rüyadan. neeskens & rijkaard ve roca pujol... şu teknik ekibe bakarmısınız.:eek:

omur boyu teslim ederdim takimi bu adamlara,Arsenal in wenger e teslim ettigi gibi,bize de aynen basari gelir..

dün antrenmani seyretmeye gittim Neeskens Cem Sultanla özel ilgileniyordu cift kale macta nerde durmasini gösteriyordu

Yeni akşam antremanından geldim .Neskeens, zabriyi kovalıyodu...:)

Üst Alt