Jo'nun sakatlığının ardından... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo'nun sakatlığının ardından...

Cevap: Ya Jo'ya Bir Şey Olursa

Keita-Dos Santos 4-3-3 için ideal winger oyuncularıdır. Dünyada sayılı isimlerdir bunlar ama bu adamlardan 3'lünün ortasında verim beklemek hayalciliktir bana göre.Dos Santos 1.65 boyunda cılız bir adamın teki.Kalabalık bir Beşiktaş,Fenerbahçe ya da Atletico Madrid savunması arasında kaybolur gider.

1.65 ten 10 cm uzun Dos Santos. Sercandan da iyidir fiziği.

iyide yönetimin bu hamlesi zaten yazıda belirtilen riski en aza indirmek olmuyormu??

nondaya güvenip devam edilebilirmiydi yola??her maç sonrası 2 gün dinleniyordu artık adam..

birde iyi kötü bir forvet alınması gerektiğine hiç katılmıyorum çünkü bundan sonra alacağımız forvetten daha iyi verim alınabilecek çok fazla isim var kadroda..

Forvet olarak değerlendirilebilecek oyuncularımız var.Arda,Elano,Keita,Dos Santos kullanılması muhtemel isimler.Ne kadar faydası olur tartışılır tabiki ama ihtiyaç anında böyle çözümler üretebiliriz.Defans oyuncusunu forvette oynatma durumu olmaz yani.O yüzden paniğe gerek yok...:)

...

Jo on numara transferdir. Hayatınızda göremeyeceğiniz adamları bilet alıp izleme fırsatınız VAR. Fazla düşünmeyin zevkini çıkarın.

Neymiş Nonda gitmiş... Maçları mı seyretmiyorsunuz yoksa gözünüz mü kör. Nonda A.Madrid maçında oynasa ne yapacaktı? İçine Drogba mı kaçacaktı birdenbire. Nonda nın gönderilmesi en doğru karardır.

Kötü de olsa santrafor almak ne demek? Misket verilerek yapılmıyor bu transferler. Biraz mantık.

Bıktım vallahi. Tamam güzel ama Şu şöyle olursa böyle olur. Yok şu geldi ama gerekli mi. Yok aldık ama opsiyonu yok. Yok bu adamlar kaliteli ama neden oynamamış kendi takımlarında...Yok bu güzel ama neden tüyü yok...

Süründüğümüz günleri ne çabuk unuttunuz. Bir susun artık yeter.

...

Jo on numara transferdir. Hayatınızda göremeyeceğiniz adamları bilet alıp izleme fırsatınız VAR. Fazla düşünmeyin zevkini çıkarın.

Neymiş Nonda gitmiş... Maçları mı seyretmiyorsunuz yoksa gözünüz mü kör. Nonda A.Madrid maçında oynasa ne yapacaktı? İçine Drogba mı kaçacaktı birdenbire. Nonda nın gönderilmesi en doğru karardır.

Kötü de olsa santrafor almak ne demek? Misket verilerek yapılmıyor bu transferler. Biraz mantık.

Bıktım vallahi. Tamam güzel ama Şu şöyle olursa böyle olur. Yok şu geldi ama gerekli mi. Yok aldık ama opsiyonu yok. Yok bu adamlar kaliteli ama neden oynamamış kendi takımlarında...Yok bu güzel ama neden tüyü yok...

Süründüğümüz günleri ne çabuk unuttunuz. Bir susun artık yeter.

Biraz daha sakin bir üslup tercih etsen iyi olur. Ayrıca yapılan ankette bir forvet transferinin istendiği açık ara önde çıkıyor bu forumda ama ben ayrı bir topic olarak aynı şeyi daha detayıyla açıklayınca birden herkes muhalefet oldu.Bu topicle o anket arasında bir çelişki var..

Jo'ya birşeyler olursa ne mi olacak? Avrupa'da nasıl oynayacaksak öyle oynayacağız ligde de bu demek oluyor.

https://www.gscimbom.com/forum/hald...onra-bir-santrafora-ihtiyacimiz-var-mi-_.html

Buradaki ankette oy kullanan 166 kişiden sadece 40 kişi yeni bir forvete ihtiyaç yok demiş.Diğer 126 kişi var seçeneğini işaretlemiş ama benim yazdığım topicte benimle aynı görüşü paylaşan 1 kişi var sadece ve herkes görüşüme muhalefet. Ankette evet işaretleyen ben hariç 125 kişi nerede onu görmek istiyorum :)

Enteresanmış gerçekten.:) Ben o anketede girmemiştim. Çünkü düşünüyordum ama giderse de arayacağımıza inanmıyordum. Şöyle ki; Nonda gitmemeli, ama gitsin havasındaydım. Gitti diye de çok büyük ızdırap çekmeyeceğiz bence -ki yarın öbür gün forvetimiz de açıklanır. Telaş yapmayın.:)

Biraz daha sakin bir üslup tercih etsen iyi olur. Ayrıca yapılan ankette bir forvet transferinin istendiği açık ara önde çıkıyor bu forumda ama ben ayrı bir topic olarak aynı şeyi daha detayıyla açıklayınca birden herkes muhalefet oldu.Bu topicle o anket arasında bir çelişki var..

Emrah kusura bakma abi ama sinirleniyorum. Kewell Baros alındı kariyerleri düşüşte dendi. Elano Keita alındı kendi takımlarında oynamıyor, yıldızı sönmüş artık en üst seveyiye çıkmış düşüş aşamasında dendi. Jo G.D.Santos alınıyor bu sefer opsiyonmuş ki 2side opsiyonlu, Avrupada oynayamayacakmış falan filan deniyor. Ata Demirer in şovundaki gibi "oğlum varya sen şimdi sallanıyorsun ama birazdan düşücen"... Düşeceksek düşelim. Sallnırken de mi ileride düşme ihtimalimizin olduğunu düşünüp zevk almayacağız? Kaderde varsa sakatlanmak neye yarar üzülmek derler. Sıkıntım bu benim. Herkesin hayatında her şey iyi gidiyor hep mutlu çok zengin ülkelerdeki gibi herkesin kendine bir sıkıntı, mutsuz olmak için bir neden aradığını düşünmeye başladım. Şahsen benim hayatımda mutlu olmam için çok çok fazla bir şey yok. O yüzden var olan sevinçleriminde yok şöyle olursa, yok böyle olursa vb. nedenlerle huzursuz olarak yaşayamam. Benden beni sallayanlara tavsiye; Zevkini çıkarın gerisini sallayın.

Dediğim gibi çıkışım senden ziyade olumsuz düşünmeye.

Dip not. Anket yaparsak bu takıma kalecide istenir-ortasahada istenir.

Transfer obezliği başladı herkeste. Allah sonumuzu hayır etsin :)

Forvete bi adam daha alsak, ikisine birden bi şey olmayacağının garantisi mi var?

2 Şubat Salı

Galatasaray'ın sabah yapılan antenmanında yeni transfer Jo ayak bileğinden sakatlanmadı. Yapılan kontrollerin ardından Jo'nun tam gaz oynayacağı açıklandı....

?!?!?!?

Üst Alt