José Mourinho Resmen Manchester United'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

José Mourinho Resmen Manchester United'da!

Cjc3NZ5WsAAjb66.jpg:large

Club statement: Jose Mourinho becomes United manager - Official Manchester United Website

ferguson'dan sonra gelmesi lazımdı neyse geç oldu güç olmasın.2 sene içinde şampiyon yapar united'ı.pep ve klopp ile rekabeti de ayrı bir hava katar lige.

Reis hayaline kavuştu. Bana da desteklemek düşer. İngilterede manuluyuk artık.

Mou nereye biz oraya

Allah
Ekmek
Mourinho

daha yazayım mı :D

Manchester farkli bir takim. Gecen gün Ancelotti hocamin dedigi gibi, Manchester Fergusondan sonra kimligini kaybetti. Üst düzey oyuncular Cityi bile tercih edip, onlari tercih etmiyorlar. Conte ve Guardiolada büyük rakamlar harcayacaklar. Zaten cok az sayida üst düzey oyuncu var, Mourinhoya üst düzey oyunculari birakmazlar. Basarili olacagini sanmiyorum. Pepten 100 kat daha iyi hoca fakat Manchester yanlis takim.

Birakin dandik ligimizi seneye Galatasaray maclari disinda Süperlige zaman ayirmaya lüzum yok.

EPL de mac kacirmamak farz oldu, bayagi cekismeli bir sezon olacak 2016/17.

United - Mourinho
City - Pep
Liverpool - Klopp
Chelsea - Conte (bu hiyari hic sevmesem de)
Arsenal - Wenger :)asd:)
Tottenham - Poset abimiz
West Ham - Bilic

ve en önemlisi Leicester ne yapacak onu cok merak ediyorum.

Morinyonun elinde harcanmayi bekleyen 200-300 milyon ayro var. Komisyon kankasi mendeslen transfer doneminde epey is yapacaklardir. 2-3 bomba patlatirlar, birkac tane de portekizden siskin fiyatli komisyon isi cakarlar.

Yarım kalan filmin devamı. Kendisini sırtından bıçaklayan Çelsi topçularından intikamını alacaktır.

Üst Alt