José Mourinho Resmen Manchester United'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

José Mourinho Resmen Manchester United'da!

Birakin dandik ligimizi seneye Galatasaray maclari disinda Süperlige zaman ayirmaya lüzum yok.

Aynen benim yaptığım, Premier lig ve Bundesliga'da harika futbol var, bizim maçları izle kanal değiştir.

EPL de mac kacirmamak farz oldu, bayagi cekismeli bir sezon olacak 2016/17.

United - Mourinho
City - Pep
Liverpool - Klopp
Chelsea - Conte (bu hiyari hic sevmesem de)
Arsenal - Wenger :)asd:)
Tottenham - Poset abimiz
West Ham - Bilic

ve en önemlisi Leicester ne yapacak onu cok merak ediyorum.

Bırak şampiyonluğu, Leicester'i de sayarsak ilk 4 için 7-8 takım mücadele vericek. Buna ek olarak Everton, Southampton vs takımlar var ilk 10'a girmeye ve kalmaya çalışacak..

Almanya'da da bence Dortmund Bayern'e ciddi kafa tutacak seneye Pep yok, herifin ligde kazanma oranı yıllardır %80 üstü, biraz da o adamla bu kadar dominanttılar gibi geliyor bana.

İspanya'da bile 3-4 takım var artık tepeye oynayan.

Aynen benim yaptığım, Premier lig ve Bundesliga'da harika futbol var, bizim maçları izle kanal değiştir.

Bırak şampiyonluğu, Leicester'i de sayarsak ilk 4 için 7-8 takım mücadele vericek. Buna ek olarak Everton, Southampton vs takımlar var ilk 10'a girmeye ve kalmaya çalışacak..

Almanya'da da bence Dortmund Bayern'e ciddi kafa tutacak seneye Pep yok, herifin ligde kazanma oranı yıllardır %80 üstü, biraz da o adamla bu kadar dominanttılar gibi geliyor bana.

İspanya'da bile 3-4 takım var artık tepeye oynayan.
Dortmund hummels ve İlkay gündogani kaybetti.
Ayrıca guardiola bir tarafa adamların kadrosu çok üst seviyede. Sadece ilk onbirleri değil yedekleride üst seviyede.
Almanya'nın çok üstünde kadro yapısı var yani

Dortmund hummels ve İlkay gündogani kaybetti.
Ayrıca guardiola bir tarafa adamların kadrosu çok üst seviyede. Sadece ilk onbirleri değil yedekleride üst seviyede.
Almanya'nın çok üstünde kadro yapısı var yani

Ya bu Hummels çok abartılıyor, Dortmund bi Hummels'le şampiyonluk kazanıp kaybetmez, diğer ayrılanların yerine nasıl adam buldularsa Hummels'in de yerine düzgün adam bulurlar. Daha pahalı ismin daha iyi futbolcu olmadığını birkaç senedir önce Dortmund, 2-3 senedir Real Madrid'i sürekli tokatlayan bu sene de Barca'yla Bayern'i tokatlayan Atletico Madrid ve yine bu sene Leicester gösterdi.

Bayern'in kadrosu gayet güçlü, ama Dortmund'un da kadrosu iyi. Bayern'de 2012-2013'deki Robben ve Ribery yok, ikisi de bitik, oraya genç adamlar koydular iyi hoşlar ama bi Robben-Ribery diiller henüz, Ribery şu haliyle hala birinci tercih. Bence Bayern'in orayı upgrade etmesi gerekiyor Avrupa'da kafaya oynayacaksa.

Bayern'in hocası da iyi hoş severiz çok, ama Ancelotti 19 yılda 3 lig şampiyonluğu kazanmış adam, çalıştığı takımlar Parma-Juventus-Milan-Chelsea-PSG-Real Madrid. 3 şampiyonluk sadece.

Pep mesela 7 yılda 6 şampiyonluk.

Birakin dandik ligimizi seneye Galatasaray maclari disinda Süperlige zaman ayirmaya lüzum yok.

EPL de mac kacirmamak farz oldu, bayagi cekismeli bir sezon olacak 2016/17.

United - Mourinho
City - Pep
Liverpool - Klopp
Chelsea - Conte (bu hiyari hic sevmesem de)
Arsenal - Wenger :)asd:)
Tottenham - Poset abimiz
West Ham - Bilic

ve en önemlisi Leicester ne yapacak onu cok merak ediyorum.

Kısmen katılmıyorum,Spor Toto Süper Lig bence gayet heyecanlı çekişmeli takip etmesi zevkli olan bir lig.

Üst Alt