# Juan Pablo Pino - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: # Juan Pablo Pino

Şu anki kanatların hepsinden iyi.Çok üst seviye bir adam değildi ama üst seviye yetenekti.Amrabat gibi yetenek fukarası değildi

BEn pek sevmezdim valla maçın belli bölümlerinde bir kaç değişik hareket yapardı o kadar bencildi hem kendi vururdu topa bu kadroda olsa inanın daha çok küfür ederdiniz amrabattan

Zamanında Amrabat'dan iyi dedim diye bazıları üstüme çullanıp ceza almama sebep olmuştu.

Futbolu trt maç özetlerinden takip eden güzel kardeşlerim geçte olsa anlamışlardır artık.

Valla şuan ki sağ kanatlardan daha iyi olduğu kesin.Kazım ve Pino olsa yine sağ kanatı götürürlerdi öyle böyle

Hala Pino diyen var ya,bu adam na yapmis ki bizde?ikinci sinif topcuyu göklere cikarmakta üstümüze yok,aynisi Dos Santos icinde gecerli,Galatasaraya en ufak bir katkilari bile olmamistir.

bunlar nasıl bizde oynadı vay anasını seyirciler demek istiyorum bir pozisyon sonrası dakika 90 filan mustafa sarp:" pino pino a....!" Allahtan biz küme düşmedik bu tereslerle

Üst Alt