# Juan Pablo Pino - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: #20 Juan Pablo Pino

Ben Pino'yu tartışmıyorum.

Tamam Keita gitti Pino geldi.Eee niye sattık? Hani nerde ortasaha oyuncuları?Hani hala M.Sarp oynuyor?

Hani nerde transfer? Niye sattık o zaman?(sisteme uymuyor diyeni vururum)

peki keita gitti,pino geldi o kanat güçlendimi sence,geriledimi?,ortaya adam alcaksın orta sahayı güçlendireceksin(zor tabi:eek:),takımın en güçlü bölgesini bozuyosun bu mu yöneticilk anlayışı?,bunu anca düşük bütçeli küçük takımlar falan yapar.

İlk defa seyrettim, ama yeteneğini belli etti. Hızlı ve teknik bir oyuncu. Bakalım şutlarını merak ediyorum en çok.

Allahım adamlar atak yapabildimi de Pino defans yapsın ? Hem hazır da değil daha. Keita ' nın yerine geldi diye adama ön yargılı bakıyorsunuz bence.

Savunmasını görmek için illa adamların atak yapması gerekmiyor hocam. Pino'dan topu alıyorlar yanında sadece bakıyor arkasından. yanından geçiyorlar sadece bakıyor, durması gereken yeri bilmiyor veya o yerde durmuyor benim kast ettiğim savunma bu. Kendisini göstermesi gereken maç bu eğer bu maçlarda böyle yapıyorsa ileride hiç düşünemiyorum.

peki keita gitti,pino geldi o kanat güçlendimi sence,geriledimi?,ortaya adam alcaksın orta sahayı güçlendireceksin(zor tabi:eek:),takımın en güçlü bölgesini bozuyosun bu mu yöneticilk anlayışı?,bunu anca düşük bütçeli küçük takımlar falan yapar.

Ya sağ kanadın zayıflaması o kadar önemli değil sonuçta Pino idare eder, edebilecek güçte.

Ama esas olay kaynak yaratmak için satılan Keita'dan gelen paralar hala duruyor.

Resmi maçlar başladı.Mustafa Sarp göbekte:eek:

Valla kriz geliyor bana

Sisteme uymuyordu reyis :lol:

Sniper.jpg

Henüz hazır değil tabi. Şuanki haliyle bile fark yarattı sahada. Son hamlelerde kararsız kalıyor, en büyük zaafı olarak bunu gördüm.

Sağ kanadı götürmez Pino-Serdar ikilisi.İşimiz yaş.Geçen seneki esmer kavruk elemanın yerini tutamaz ikisini toplasan.:eek:

Netanya deplasmanıydı sanırsam berbat oynamıştı.

yahu pino yu seyrettiğimi kaç kişiyle tartıştım reis sen yapma:eek:,monaco da 4 sene patlama yapamadı adam,son senesinde de hep yedekti,girdiği maçlarda vasattı,abi idare eder le olmuyo işte olmuyor,serdar-pino idare eder işte,etmiyor abi işte,ikisini toplasan keita etmez benm gözümde açık konuşayım:eek:

Beğenmedim Pino'yu... Sıradan arada bir gaza gelen tiplerden... Gerçek yetenek kendini top ayağına geldiği an belli eder... Serdar zaten herzamanki Serdar, 5 para etmez...

Keita'yı satmak hataydı...

yahu pino yu seyrettiğimi kaç kişiyle tartıştım reis sen yapma:eek:,monaco da 4 sene patlama yapamadı adam,son senesinde de hep yedekti,girdiği maçlarda vasattı,abi idare eder le olmuyo işte olmuyor,serdar-pino idare eder işte,etmiyor abi işte,ikisini toplasan keita etmez benm gözümde açık konuşayım:eek:

Of ne hale geldi takım. Şu 10 gün içinde olacak gelişmelerden bütün sezonda neler olacağını kafamızda kurabiliriz..

Serdar Özkan'ın yedeği olur!

AS Monaco'da 61 maçta sadece 6 gol atan futbolcudan ne bekliyorsunuz? Kewell bile üç haftada o kadar gol atıyor. Lincoln ve Keita'ya ahlak zabıtalığı yapanlar ahlaklı Pino ile övünün.

AS Monaco'da 61 maçta sadece 6 gol atan futbolcudan ne bekliyorsunuz? Kewell bile üç haftada o kadar gol atıyor. Lincoln ve Keita'ya ahlak zabıtalığı yapanlar ahlaklı Pino ile övünün.

Sübhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım.Şu 20 dakikada girdiği andan beri takımın en iyisi olan adamı astın ya başka birşey demiyorum.Böyle zihniyete yazık

Gözün felan yokmu senın bi serdara bak bi pinoya bak ayaklarına çok hakim kıvrak bu adam teknik nerenle anladın bunları.

Üst Alt