# Juan Pablo Pino - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Cevap: #20 Juan Pablo Pino

Ben bu adamı Monaco'da izledim defalarca.Pas verdiğini neredeyse hiç göremedim ve sadece kontraatak oyuncu süper ligde kapalı savunmalar var kilidini açması mümkün değil,zaten yapısı uymuyor.

Lyon'da oynamayan Keita'yı aldın ama.Pino'nun neden yedek kaldığını bilmiyorsan hiç konuşma bir kere.Ciddi bir sakatlıktan çıkmıştı.

yahu gol oranı sorun değil hadi de,4 senedir patlama yapamamış adam bizde yapcak:eek:,keita yı sattın serdar ı aldın,üstüne bide pino ne idüğü belirsiz 2 kişi,monaco da da son sene yedekti,girdiği maçlarda da etkisizdi,biz ilk 11 için alıyoruz bu adamı,bide en iyi adamımızı satıp,vallahi komiğiz.

Sana başka platformlarda (msn, facebook) anlattım ama kafana sokmuşsun sen. İlla anlamayacağım diyorsun.

tekrar ediyorum dünkü maça göre eleştirecek son insan Pino'dur.Ön yargı ile bakılıyor bu adam Keita etkisi yaratacak biraz sabır

Bir futbolcu kaliteli olduğunu topa dokunuşundan hissettirir.Pino'da kaliteli olduğunu gösterdi ama bal yapmayan arı gibi son paslarda ve şutlarda etkisiz biraz.Ama daha genç ve geliştirebilir bu özelliklerini.

Keita ile kıyaslamayın beyler farklı meziyetleri var,tek ortak noktası hızları,Pino'nun en etkili silahı topla daire çizmektir bunu çok iyi yapar,bu tür çalımları çok izleyeceğiz ondan..

Rahat gibi Kazım'a benziyor biraz umarım kişiliği benzemiyordur.

Bir de bu adam sanki forvet arkasında oynayabilir izlenimi verdi bana. Orta saha 3'lüsünün en ucunda oynayabilirmiş gibi. Ama savunması sıkıntı vazgeçitm.

Keita'dan bir artısı var. Kenar değil kanat oyuncusu olması. Yani Kewell gibi ceza sahasına girmeyi sevmesi. Bizim sistem için ölümcül öneme sahip bu. S.Özkan kenar oyuncusu, çizgiden çıkmayayım, sona kadar sürüp orta yapayım ama ters kanattan gelirlerken ceza sahasına girmeyeyim. Pino öyle değil.

Rahat gibi Kazım'a benziyor biraz umarım kişiliği benzemiyordur.

Bir de bu adam sanki forvet arkasında oynayabilir izlenimi verdi bana. Orta saha 3'lüsünün en ucunda oynayabilirmiş gibi. Ama savunması sıkıntı vazgeçitm.

Kazım mı? :D Aman hocam alakası yok ya.Pino çok daha adam bunu göreceksiniz..

Keita'nın bu adamdan tek artı özelliği, yıkılmaz, güçlü olmasıydı.

Diğer meziyetleriyle Pino'nun fazlası bile vardır Keita'dan.

o kadar fazlası varki ama 4 senedir gösterememiş nedense,kendine saklıyor olmalı.

Sana başka platformlarda (msn, facebook) anlattım ama kafana sokmuşsun sen. İlla anlamayacağım diyorsun.

olm asıl anlamayan sensin,111938 kere söyledim daha kaç kere söyleyeceğim,izledim adamı izledim yahu kaç kere daha ötesi var mı?yani gerçi yedekti fransa ligini 7.bitiren takımda orası ayrı da,sonradan girdiği maçlarda da gördüm,hatta pieenar çok beğendiğim bi oyuncu,saçı başı ona benziyo,kanatta oynuyo falan diye sempatim bile vardı bu adama,ama s.çtı batırdı geçen sezon,t.d forma şansı vermemiş falan herkes geçsin bunları,girdiğim maçlarda da bişey yapamadı,bizde hayatının patlamasını yapmasını beklicez işte,olmazsa da mis gibi serdar var:lol:

Haklısın Ersin, hatta bu zaman çok uzun olmayabilir, zira ben çok beğendim Pino'yu ilk resmi maçında.

Keita'dan daha teknik bir adam olduğu kesin. Keita'yı tabi ki kötülemiyorum ama, eğer Pino bütün gücüyle kafasıyla sahada olursa özellikle deplasmanlarda Keita'dan daha faydalı olur.

Üst Alt