Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

Cevap: Kaç Yılından beri Galatasaraylısınız?

7 Haziran 1987

Galatasaray 2 - Eskişehir 1 (Prekazi - Muhammed)

Arkadaşımın Cumhur'un evinde, yerde divana yaslanarak izlemiştim. Maç bitmişti TRT ekranında yanıp sönen

ŞAMPİYON GALATASARAY yazısı vardı. O zaman bilmiyordum Şampiyon ne demek. Hatta bu nedenle bir kaç yıl sonra çekilen ŞAMPİYON filmini çok severim. Neyse sokağa çıkmıştık. İnsanlar sokaktaydı. Bisikletimle bende katılmıştım. Yaş 8. İlkokul 1 bitmek üzereydi.

Hatırlamak çok güzel. Bu nedenle Unutulmaz Maçlar DVD si benim için ayrı bir önem teşkil eder. Bu maçla başlar. Sanki benim tarihimi anlatıyor.

Sonra Neuchatel'ler, Monaco'lar, Manchester'lar, Arsenal'ler. Hepsini yaşadım

Allah'ıma şükürler olsun ki Galatasaray'lıyım

SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN.

92 'de Real Madridle başlayan bir taraftarlık serüvenim var. 95 'ler de Liverpool da gönlümü fethetmiş. 96 'da efsane dönemimizle Galatasaraylı oldum. 97 'ler Juve 'yi de desteklemeye başlamışken onlar terörü bahane edip İstanbul 'a gelmek istemeyince tutmaktan vazgeçtim. Almanya 'da Bayern, Fransa 'da Monaco 'luyum. Basketbolda Miami 'yi tutmaya 2002 'lerde başladım. Best of taraftarlık özgeçmişi gibi bişey.

92 'de Real Madridle başlayan bir taraftarlık serüvenim var. 95 'ler de Liverpool da gönlümü fethetmiş. 96 'da efsane dönemimizle Galatasaraylı oldum. 97 'ler Juve 'yi de desteklemeye başlamışken onlar terörü bahane edip İstanbul 'a gelmek istemeyince tutmaktan vazgeçtim. Almanya 'da Bayern, Fransa 'da Monaco 'luyum. Basketbolda Miami 'yi tutmaya 2002 'lerde başladım. Best of taraftarlık özgeçmişi gibi bişey.

worst of all gibi olmus renkdas

19 yaşındayım Galatasaray'lı olduğum günü dün gibi hatırlıyorum aslında.

Tam UEFA zamanına denk gelmişti.Kaç çocuğa daha böyle tanışma şansı gelir ki futbolla.

Dogdugum gunden beri diyecem, yalan olur. Futbolu tanidigimdan beri. Babam fenerliydi, ben ilk Galatasarayi gordum, galatasarayli oldum.

Ailemde herkes fenerbahçeli..8-9 yaşlarıma kadar Feneri Trabzonu Ordusporu Galatasaray'ı tutmuşum. 9 yaşımdan beri Galatasaray'lıyım.

1988 yada 1989 yılında(9 yaşımda)Abim beni maça götürmüştü Ali sami yen'e.Yanlış hatırlamıyorsam malatya maçıydı.Hayal gibi hatırlıyorum o günleri.Ama tabi ben maça gittiğim tarihi baz alıyorum.ondan önceside vardır herhalde .)

Kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım ama anaokuluna giderken hepsi BJK lıydı bir ben Galatasaraylıydım. Eve gelip babama BJKlı olsam dediğimde onunda tamam ol ama birdaha eve de gelme hadi git dediğinden beri tam anlamıyla Galatasaraylıyım :D

Üst Alt