Kadıköy'de 18 Yıllık Galibiyet Hasreti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
thumbs_b_c_38c448cec27478037c4eee4bfd214334.jpg

Süper Lig'in 26. haftasındaki derbide Fenerbahçe'ye konuk olacak Galatasaray, rakip sahada son 21 maçını kazanamadı.

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında 17 Mart Cumartesi günü Fenerbahçe'ye konuk olacak Galatasaray, rakibine karşı deplasmanda galibiyete hasret. Fenerbahçe deplasmanında son galibiyetini 22 Aralık 1999'da 2-1'lik sonuçla alan sarı-kırmızılı takım, aradan geçen 18 yılı aşkın sürede rakibini deplasmanda yenmeyi başaramadı.

Galatasaray, 1999'daki galibiyetten sonra sarı-lacivertli ekiple Kadıköy'de 21 kez karşılaştı. Sarı-kırmızılı takım, 3'ü Türkiye Kupası, 18'i de lig olmak üzere Kadıköy'de çıktığı 21 resmi müsabakada 15 kez yenildi, 6 kez de berabere kaldı.

Kadıköy'de 14 gol attı, 43 gol yedi

Galatasaray, Fenerbahçe deplasmanında çıktığı son 21 müsabakada gol yollarında da büyük sıkıntı yaşadı. Sarı-lacivertli ekip karşısında bu müsabakalarda 14 gol atan sarı-kırmızılı takım, kalesinde ise 43 gole engel olamadı. Galatasaray, Kadıköy'de çıktığı 21 maçın 11'inde skor üretemezken, 2 müsabakada ise 2 takım da gol atamadı.

AA

Aykut şike sezonunda imdada yetişti de beraberlik almaya falan başladık yalnız.

Yoksa Fener'in içerde her sene kazandığı tek maç Galatasaray'a karşıydı 10 sene falan.

Aykut şike sezonunda imdada yetişti de beraberlik almaya falan başladık yalnız.

Yoksa Fener'in içerde her sene kazandığı tek maç Galatasaray'a karşıydı 10 sene falan.

Aynen. Her şey psikolojiyle alakalı işte. Bir galibiyet alsak en azından 3-4 senede bir galibiyet almaya başlayacağız ama yok, bu kısmı aşamıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stadı falan yakmazlar..
Fenerli taraftarlar yenilginin psikolojisine yaklaşık 3-4 senedir hazırlar.. Bir çok sitede yenilelim de azizden kurtulalım gibi sözler okudum..

Aslında fbnin eski ateşli taraftarı yok, azizi de pek tutmuyorlar artık. Yani psikolojik olarak bu kadar yenilgiye hazır bir fb görmedik uzun yıllardır. Kadro üstünlüğününde azda olsa bizde olduğunu düşünüyorum. Ama işte oyuncuların inancı hırsı skoru belirleyecek. Baştan yenilmeye çıkıyoruz yıllardır bu böyle.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kadıköy'de Hasan ve Marcio'nun golleri ile 2-1 kazanmıştık. Fener'in golünü de ikinci yarının başında Moldovan atmıştı diye hatırlıyorum. Hakan'ın kazmalıkları olmasa ilk yarıdan 5-0 olurdu. Maçı da 16 yaşında bir Galatasaraylı olarak fb tarafında, maraton tribününün tam ortasında, 10 bin fenerlinin arasında canlı olarak izlemiştim. Galatasaray'ımı canlı olarak izleyebildiğim ilk maçtı. Manidardır ki o gün bugündür o stadyumda galibiyet yüzü göremiyoruz.

Neden böyle bir delilik yaptın derseniz Galatasaray aşkı derim. Kuzenler fenerliydi, boşta bilet var dediler hemen lapin gibi atladım. Uyardılar ama rengini belli edersen seni onların elinden biz bile alamayız diye :D Hakikaten öyleydi, bir falso versem beni oraya gömerlerdi herhalde :D Gömmeyi geçtim yumak haline getirip tribünden tribüne atar eğlenirlerdi bir de. O yüzden gol attığımızda özgürce sevinemediğim, sonucunda da çok mutlu olduğum garip bir maçtı.

Bir de kuzenler yine beni Milan maçına davet etmek gibi büyük bir gaflet içerisine düştüler. İyi bari gideyim Kaka'yı Shevchenko'yu falan izlerim dedim gittim. Şu "Dört Çeker Shevchenko" efsanesinin doğduğu maç :D Maç sonunda "Bir daha seni fener maçına davet edeni s....nler" demişlerdi :asd22: Haklılardı çünkü ayağım fenere çok uğursuz geliyordu. Hani forumca para toplayıp bana bir tane fb kombinesi alın, bunları kümeye bile düşürebilirim o potansiyel var. Ayağım o derece uğursuz gelir. Sonradan bir de Chelsea maçı için bu sefer ben boşta bilet var mı diye sormuştum ve "S...tir" cevabı almıştım iyi hatırlarım :asd22:

Bu da böyle bir anımdır.

İyi forumlar.

Kadıköy'de Hasan ve Marcio'nun golleri ile 2-1 kazanmıştık. Fener'in golünü de ikinci yarının başında Moldovan atmıştı diye hatırlıyorum. Hakan'ın kazmalıkları olmasa ilk yarıdan 5-0 olurdu. Maçı da 16 yaşında bir Galatasaraylı olarak fb tarafında, maraton tribününün tam ortasında, 10 bin fenerlinin arasında canlı olarak izlemiştim. Galatasaray'ımı canlı olarak izleyebildiğim ilk maçtı. Manidardır ki o gün bugündür o stadyumda galibiyet yüzü göremiyoruz.

Neden böyle bir delilik yaptın derseniz Galatasaray aşkı derim. Kuzenler fenerliydi, boşta bilet var dediler hemen lapin gibi atladım. Uyardılar ama rengini belli edersen seni onların elinden biz bile alamayız diye :D Hakikaten öyleydi, bir falso versem beni oraya gömerlerdi herhalde :D Gömmeyi geçtim yumak haline getirip tribünden tribüne atar eğlenirlerdi bir de. O yüzden gol attığımızda özgürce sevinemediğim, sonucunda da çok mutlu olduğum garip bir maçtı.

Bir de kuzenler yine beni Milan maçına davet etmek gibi büyük bir gaflet içerisine düştüler. İyi bari gideyim Kaka'yı Shevchenko'yu falan izlerim dedim gittim. Şu "Dört Çeker Shevchenko" efsanesinin doğduğu maç :D Maç sonunda "Bir daha seni fener maçına davet edeni s....nler" demişlerdi :asd22: Haklılardı çünkü ayağım fenere çok uğursuz geliyordu. Hani forumca para toplayıp bana bir tane fb kombinesi alın, bunları kümeye bile düşürebilirim o potansiyel var. Ayağım o derece uğursuz gelir. Sonradan bir de Chelsea maçı için bu sefer ben boşta bilet var mı diye sormuştum ve "S...tir" cevabı almıştım iyi hatırlarım :asd22:

Bu da böyle bir anımdır.

İyi forumlar.

Ağabey acilen Fb pasosu çıkar.Forumca seni Kadıköy'e yollayalım bu maç.

Bu da böyle bir anımdır.

İyi forumlar.

Şu saatten sonra stada zor gidersin de en azından Kadıköy'de maçı izle Türker Bey.

Ağabey acilen Fb pasosu çıkar.Forumca seni Kadıköy'e yollayalım bu maç.
Şu passolig denen zımbırtı çıkmadan önce yapacaktınız onu kardeşim :D Fb pasosu alırsam bu sefer Galatasaray'ımın maçına gelme durumum olsa gelemem. Olmaz o iş. Lakin senelerdir forumda söylüyorum; Kadıköy galibiyeti mi istiyorsunuz? O halde ne yapın edin beni Fb - GS maçına fb tribününe sokun dedim dedim dinletemedim :D

Şu saatten sonra stada zor gidersin de en azından Kadıköy'de maçı izle Türker Bey.
Haklı olabilirsin Kaya bey. En son puan aldığımız hani şu Olcan denen dombilinin kafayla gol attığı ve 1-1 biten maçı Bostancı'da bir mekanda seyretmiştim. Kadıköy sayılır :D Demek ki Boğa'nın orada falan seyretsem 1-2 falan olabilirmiş. Bakalım imkan bulabilirsem yine o taraflarda seyretmeye çalışacağım.

Üst Alt