Kadıköy'de 18 Yıllık Galibiyet Hasreti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Haklı olabilirsin Kaya bey. En son puan aldığımız hani şu Olcan denen dombilinin kafayla gol attığı ve 1-1 biten maçı Bostancı'da bir mekanda seyretmiştim. Kadıköy sayılır :D Demek ki Boğa'nın orada falan seyretsem 1-2 falan olabilirmiş. Bakalım imkan bulabilirsem yine o taraflarda seyretmeye çalışacağım.

İmkan derken? İstanbul'da yaşadığını biliyorum. Halkalı'da olsan bile Kadıköy'e, Caddebostan'a, Bağdat Caddesi'ne geçmelisin. Gelecek senin elinde ve sen imkan varsa diyorsun; yazık! Kurallara aykırı olmasa Galatasaraylılığını sorgulardım Ermancığım Türker Bey!

İmkan derken? İstanbul'da yaşadığını biliyorum. Halkalı'da olsan bile Kadıköy'e, Caddebostan'a, Bağdat Caddesi'ne geçmelisin. Gelecek senin elinde ve sen imkan varsa diyorsun; yazık! Kurallara aykırı olmasa Galatasaraylılığını sorgulardım Ermancığım Türker Bey!
Yavaş ya ne gerek var?

Hafta sonu İstanbul'da olamayabilirim Kaya bey o yüzden diyorum, sakin lütfen.

YouTube
şu maçı alırken bile moldovan anormal bir gol atıyor ! her fener maçında bu tarz fizik kurallarına aykırı gol yedik
Golü canlı izlemiş biri olarak diyebilirim ki o gol rüzgar golüydü. Başka türlü o topun girmesi mümkün değildi. Yağmur ve rüzgar şiddetliydi o gün. Bir nevi şans golüydü. Ha Moldovan da fena oyuncu değildi o ayrı konu.

Erman gibi benim de son Kadıköy maçım idi. O günden bu yana Kadıköy'de Fener-Galatasaray maçı izlemiş değilim. Son galibiyeti statta bende izlemiştim.

Puki maç için yorumun nedir

Benim açımdan ihtimalleri tarttığım da iki sonuç var. H0 ve ms 0. yüzde elli elli iki ihtimalde.

Biraz açarsak, Aziz, fb taraftarı ve ligin kopmasını istemeyen bir takım güçler ve onların tetikçileri hakemler bu maçı kazanmamıza müsaade vermez. + Dep performansımız ve büyük maç performanslarımız da çok iç açıcı değil.

Adamların elinde kalan tek teselli sebebidir. Onu da ellerinden alırsak ama biz sizi daha çok yendik muhabbeti başlar. Onu da alırsak futbolu unutup basketbola geçerler ve euroligi aldık derler.

Çok değil bundan 6 sene önceye kadar Fener 30 sene kupa alamadı diye her gün capsler yapılıyordu. Ne oldu şimdi? Yok oldu gitti.

Elbet bir gün kazanacağız. Ha bu sene,ha 10 sene sonra. O yüzden bu kadar takmaya gerek yok.

1999 öncesi son galibiyet de 1993 de 4-1 galiba Kalli ile.

O statta 25 yıldır kazanamıyoruz doğru düzgün. Adamlar Samiyen’de 4-0, 0-1 (5 defa), 1-2( 2 defa), 2-2 (2 defa), 0-0 (3 defa) ;1-1 (1 defa)

25 sene de 14 kere yenilmemişler. 8 galibiyet almışlar

Edit: Süper Final de 1-2 kazandıkları maç dahi edilmemiştir.

Üst Alt