Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Ali koç yaptırdıya çevirip desteği toplarda öncelik maçı devam ettirsin sonra ne yaparsa yapsın.
Karar çıkana kadar iki kulübün sürekli karşı açıklamalarını izleriz beşiktaş oynanmaması için her şeyi yapacak fener de oynanması için her şeyi yapacak sonuç olarak kimin TFF'de lobisi çok güçlüyse onun dediği olacaktır

yanliz iyi tiyatro yaptilar, 10 kisiyle kadikoyde oynamak zor tabi firsatcilik yapip cikmadilar maca. Zaten ikinci yari amaclari belliydi durmadan ortaligi karistirmalar felan filan. Zamaninda bizim geretsinda kafasi yarilmisti adam bukadar aglamadi

Bu geceki müthiş oyunculuğundan sonra filozof seneye kariyerine hollywood da devam eder.Bide kafasındaki zımbamı dikişmi nese iyi gözüksün diye poz vermiş en komikide oydu.:asd:

Rte geçmiş olsun diye aramadı...

Rte :" hoca 40 yılık tiyatrocuyum bu ülkede ama senin performansına ayakta alkışladım vallahi. İlerde bizim yanımızda görmek isterim seni hoca"

Maçı izlemedim. Olayları medyadan takip ettim. İnsan düşününce hangi gerizekalı evinde avantajlı durumda maça başlarken, rakibin 10 kişi iken sahaya yabancı maddeler atar. Aziz insanına sanırım ilk defa hak vermiş olabilirim. Sağlam bir provokasyon olmuş olabilir.

Ayrıca Şenol Güneş'in başına atılan cismin ağırlığını boyutunu bilmiyoruz. Geçmiş olsun dileriz. Ama insan bu kadar mı itici olur! Mağdur olurken bile itici. Tekerlekli sandalyede gözleri kapalı gidişi. Sen de başkanın Sülün Orman çok iticisiniz.

Valla dün yazmak istemedim ama ben katılmıyorum ekseriyetinize zira Diyarbakırda Fenerbahçe kupayı kaldıracağına Şenol Güneş'in kaldırmasını tercih ederim (Dikkat ettiyseniz Matkapı kategorize etmeye gerek bile duymuyorum o derece)...

Bence Şenol Güneş kupayı alıp sezon sonunda şampiyon olamayınca Trabzon'a gider...Adama bir türlü Süper Kupayı almak nasip olmadı...

dünkü olaylara sebep olan besiktas
saha içine atılan maddeler bir çok derbi maçında oluyor
senol baktı ben bu maçtan hasarlı cıkıcam devreye girdi hemen
tolga da bunu iyi degerlendirdi.

tabi burda gaza gelen mal fenerlileride ayrı bir parantez açmak lazım. adamlar nasıl dolmussa hemen oltaya geldiler.

Dünden bugüne kadar okuduğum kadarıyla Galatasaray taraftarı bir 20 sene daha Kadıköyde yenilmeye razı. Bunun sebebi de Bjk şampiyonluk yolunda daha güçlü bir rakip diye meseleyi Bjk'ye yıkma çabası. Yahu nasıl unutuyorsunuz o statta Gerest'in, Hasan Şaş'ın yaşadıklarını. Işıkların kapanmasını. Necati ile tartışan güvenlik görevlilerini, şeref tribününde bizim yöneticilere saldıranları.. O statta hakemin kafası yarıldı adam maçı oynamatmasam 50 bin kişi sahaya girerdi korktum dedi. Bu adam o derbide nasıl kararlar verdi sizce?

Gerets'in yaptığı da kulüp adına delikanlılık filan değil. Özhan Canaydın rahmetlinin çapsızlığı. Sonra da ağlıyorsunuz bu statta aleyhimize verilen uydurma penaltı için, ofsayttan goller için, çalınan provakatif şarkılar için. Baroni bile bilerek maç öncesi kavga başlatmıştı hatırlayın. Çünkü adamlar başlarına bir şey gelmeyeceğinden eminler.

Kulübe tarafını bilmiyorum ama dün sahada korner atan Bjkliler herhangi bir tahrik edici şey yapmadılar gördüğüm kadarıyla. Buna rağmen ilk kornerden itibaren cisim attılar. Bu forumda belki yıllardır taraftarıyla en itici kulübün Bjk olduğunu söyler dururum ama dün rol yaptılarsa dahi kızmam. Nasıl Ki Melo Emre'yi artırırken yaptığı rollerde haklı ise bunlar da haklı. O stadın rakipler için insani şartlarda maç yapılabilecek bir yere dönüşmesi lazım. Aksi takdirde biz niye maç kazanamıyoruz diye daha çok ağlarsınız.

Bu işte bir iş var hiç mantıklı gelmiyor. Diyeceksiniz ki Fenerbahçe'yi ya da Beşiktaş'ı mı savunuyorsun? Ne işim olur eyyamcı çirkeflerle, yesinler birbirlerini hiç umurumda değil. Ama burada bir iş var. Eylül ayında 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası evsahipliği oylaması varsa ve bu oylamada rakibimiz Almanya ise ben her türlü şüphelenirim arkadaş. BND'nin en sevdiği, en iyi olduğu operasyon türüdür bu.

6d55260483ca61218eac405d649d2029.jpg

Bir hekim olarak belirteyim , ilk resimlerde yara ağzı açıklığı kapanmış bu resimde ise baya bir açık yara genişliği var.

stapler yani tel zımba benzeri dikişlerin gerginliği iyi yani stapler halkalarına bakarsan sanki yara dudakları birleştirilmiş ama kanlı yerde kocaman açık yara var gibi görünüyor.

başarısız dikiş atılamayacağına göre bu resim gerçek değildir.

eğer o stapler halkaları olmadan kanlı yara ağzı çekilmiş olsaydı gerçek derdim ama şu resim sanki yara dudakları birleştirilmeden atılmış dikişe benziyor ki böyle bir ihtimal yok orda işinin uzmanı hekimler müdahale ediyor.

ayrıca ilk paylaşılan resimlerde yara dudakları birleştirilmiş ve stapler halkaları da olması gerektiği gibi görünüyor.

şimdi beşiktaş hükmen galip sayılacaksa bu işin sonrası da var. giderim kadıköye taraftarla atışırım. korneri kullanmam. bize bundan daha fazlası oluyor sonuçta.

Şöyle bir tweet gördüm

Şenol güneş hastaneye kaldırıldı.
Hafızasını kaybetmiş,Ryan Babel'i babası sanıyor.

Sevgili melih . Photoshop degil ikinci resim de ilk orjinalin aynisi . Penslerin diziliminden anlayabilirsin . Fakat renk ve turlu detaylarla oynayarak resim o hale getirilmis

Bir ornek vereyim . Gamma ayarlariyla abartili oynanmis bir dursun ozbek fotosu var , kirmizi agirlikli , bazilarinizin avatari hatta (lutfen getirip koymayin) , o resim de fake degil , ama resmin ayarlariyla oynayarak bu yapilabilir

Ornegin baticon sarisi , kanin kirmizisina basitce benzetilebilir

Yaradaki cizik , acilmis bir yarik gibi lanse edilebilir

Üst Alt