Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Çok İlginç renktaşlar kodunuza dönün hemen Fener ile Bejekeyi kıyasladığımızda daima Bejekeyi tutmalıyız bu bizim geleneğimiz...Özüne dön Galatasaraylı...

Çok İlginç renktaşlar kodunuza dönün hemen Fener ile Bejekeyi kıyasladığımızda daima Bejekeyi tutmalıyız bu bizim geleneğimiz...Özüne dön Galatasaraylı...

Ugur spor klupleri devletler gibi bakmak zorundadir . Cikar odakli

Ayrica cikar odakli bakmayacaksak da etik odakli bakabilmeliyiz

Fb zaten olaydan magdur cikacak sportif anlamda , sen bu esnada bjk yi de zayiflatacak konum almalisin

Sinan bu şimdi etik odaklı mı oldu :)

Once cikarci olacaksin , senin dedigin her donem once fb karsitligi yapmaliyiz lafi 68 kusagi urunu . Bayatladi o

Benim tanidigim tum 45-50 yas uzeri boyle dusunuyor . fb palazlandiginda zaten onunde kimseyi birakmiyor ama zayifken digerlerini de peylemek lazim

Neden cephe sayisi artsin ? Yilanin basini kucukken ezeceksin .

O an ki çıkarlarımız kimden yanaysa ondayız bizde tutma etme yok
Şu an ki çıkarımız ibbnin bir kere daha puan kaybetmesi bizim de bjkeye yenilmemiz kafi başkaca puan kaybetmezsek fb ikinci olur bjk üçüncü olur...hem böylece Aziz Diyarbakıda bizden rövanşı alamamış olur...yine de ikinci olup seçimi kazanır...En güzel sonuç bu...

Once cikarci olacaksin , senin dedigin her donem once fb karsitligi yapmaliyiz lafi 68 kusagi urunu . Bayatladi o

Benim tanidigim tum 45-50 yas uzeri boyle dusunuyor . fb palazlandiginda zaten onunde kimseyi birakmiyor ama zayifken digerlerini de peylemek lazim

Neden cephe sayisi artsin ? Yilanin basini kucukken ezeceksin .
68 kuşağı ve ben mi üstat beni hippi olarak tanımlayan ilk insansın yeryüzündeki...

Şu an ki çıkarımız ibbnin bir kere daha puan kaybetmesi bizim de bjkeye yenilmemiz kafi başkaca puan kaybetmezsek fb ikinci olur bjk üçüncü olur...hem böylece Aziz Diyarbakıda bizden rövanşı alamamış olur...yine de ikinci olup seçimi kazanır...En güzel sonuç bu...

En hayirlisini yazayim , bjk macina dek bizden oynayacak basaksehir maglubiyet degil beraberlikle puan kaybedecek yani 2 puan

Bjk ile berabere kalacagiz , yensek de olur .

Bu durumda biz sampiyon basaksehir 2 inci olurken fbjk 3-4 u paylasiyor

En hayirlisi bu

Fenerbahce sikeci, taraftari magandalik yapan gerizekalilardan ibaret, o stadda senelerdir bu tarz seyleri yapan pislik bir camiadir

Besiktas sikeci, futbolcusu taraftari tahrik eden, ezik ve magdur rolunu cok iyi oynayan haysiyetsiz bir camiadir

Ne Fenerbahce'nin provokasyon bahaneleri dinlenmelidir, ne de Besiktas'in "Saldiriya ugradik" bahaneleri. Ikisine de saldiracak adam gibi bir gazeteci bekliyorum ben.

Aziz Yildirim provokasyon kartini kullanmayi birakip koridor dahil olaylarin videolarini sizdirsa cok daha iyi olacak

Fener magdur duruma bile dusebilir bjklilerin oyununu kanitlarsa

Bir kac zararli var futbolcu camiasinda temizlenmesi gereken

Emre arda bu tolga , caner volkan , eskiden olsa meloyu da katardim .. bizden olani severiz karsidaki itici gelir ama zararli her yerde zararlidir

Gattuso stili

Üst Alt