Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadıköy'de Şenol Güneş Hastanelik Oldu

Sevgili melih . Photoshop degil ikinci resim de ilk orjinalin aynisi . Penslerin diziliminden anlayabilirsin . Fakat renk ve turlu detaylarla oynayarak resim o hale getirilmis

Bir ornek vereyim . Gamma ayarlariyla abartili oynanmis bir dursun ozbek fotosu var , kirmizi agirlikli , bazilarinizin avatari hatta (lutfen getirip koymayin) , o resim de fake degil , ama resmin ayarlariyla oynayarak bu yapilabilir

Ornegin baticon sarisi , kanin kirmizisina basitce benzetilebilir

Yaradaki cizik , acilmis bir yarik gibi lanse edilebilir
bana o resim çok abartı geldi iki resim arasında dağlar kadar fark var.

açıkçası bu resim orjinal ise yara dudakları iyi bir araya getirilmemiş aceleyle dikiş atılmış gibi görünüyor.

hastanede tekrar dikiş atılmış da olabilir öyleyse..

Resim photoshop ama gercek resmin uzerinden agir sekilde gamma duzeltilmesi , keskinlik ve kontrast artisi ve hue dedigimiz detayda kirmizi tonlama yapilmis

Dedigim gibi o uzerinde oynanmis dursun ozbek resmi gibi

Herkes birbirini tuttuğu taraftan dolayı eleştiriyor. Fener mi Beşiktaş mı haklı! İkisinin alayına Galatasarayıma bir şey olmasın. Birbirlerini yesinler!

Şenol Güneş, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Şenol Güneş'in başına 5 dikiş atıldı. Ekli dosyayı görüntüle 20772

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bütün kadıköy semtini çağrıştıran başlıktaki bu ifade bence amacını fazlasıyla aşıyor ve bize yakışmıyor..

Başlık, kadıköy değil; '' kadıköy stadı '' olarak değişmeli.. HEMDE ACiLEN ...

Yaw gardaşım, harbiden kadıköy semti sakinlerine karşı büyük haksızlık, ayıp etmeye ve dahası hukuken de ısrarla kasıtlı isnat işlemeye devam ediyoruz..

Başarılı ve inatçı bir avukatla, forumun başı hukuken ciddi sıkıntıya girer haberiniz olsun..

O kadar mallar ki beceremiyolar birbirlerini yeme işinide batırdılar en zevkli yerinde

Kim haklı kim haksız vs. düşünüyorum ama bir yanda yıllardır bize yapmadığı kalmayan Fenerbahçe var. Diğer yanda mütemadiyen ağlayan, özellikle Sülün Orman'dan itibaren itici olmaya başlayan Beşiktaş var.

Geçen sene şampiyon olduktan iki gün sonra pazar günü statta bein sports Şenol ile söyleşi yapmıştı. Sülün Orman da bir süre sonra söyleşiye katıldı. O kadar güzel, sportif ahlaki mesajlar vermişlerdi ki takdir etmiştim. Şu an geldiğimiz noktaya bakıyorum da facia.

2JB780.jpg

GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Neg goydun lag gafffana ...

Ne yapıyorsunuz bakayım aslan parçaları...Bu arada hiçbirinize dua etmedim ama güzel bir haberim var büyük bir beddua ettim selçüke kesin bilgi üç vakte kadar düşüp boynunu kıracak kurtulacağız sonsuza kadar kendisinde...selametler...

Üst Alt