Kadınların Araba Sürüşünü Nasıl Buluyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kadınların Araba Sürüşünü Nasıl Buluyorsunuz?

Dun 3 sefer olumle burun buruna geldim araba surerken:

- Dar bir geliş-gidiş li yolda hanimefendi viraji alirken telefonuna bakip gülüyordu ve üzerime surmeye başladı. Kornaya abandik ve son saniye kadin farkedip kazadan yırttık.

- Otoban da giderken şerit değiştirmem gerekirken yan şeritte olan kadın bilmeyerek bana yol vermedi ve ben 75 hp olan arabaya abanmak durumunda kalip/motoru yakma seviyesine gelip zor bela son saniyede kadının onune geçip önüne kırabildim arabayi. Sonra birde kadından korna yedik. Kadının arkası doluydu yani frenleyip arkasından serit degistirme ihtimali yoktu

- Son olarak hanım ehliyete girecek diye dun arabayi park etmeyi calisalim dedik. Neyse.. Oraya hic girmeyelim

Dun 3 sefer olumle burun buruna geldim araba surerken:

- Dar bir geliş-gidiş li yolda hanimefendi viraji alirken telefonuna bakip gülüyordu ve üzerime surmeye başladı. Kornaya abandik ve son saniye kadin farkedip kazadan yırttık.

- Otoban da giderken şerit değiştirmem gerekirken yan şeritte olan kadın bilmeyerek bana yol vermedi ve ben 75 hp olan arabaya abanmak durumunda kalip/motoru yakma seviyesine gelip zor bela son saniyede kadının onune geçip önüne kırabildim arabayi. Sonra birde kadından korna yedik. Kadının arkası doluydu yani frenleyip arkasından serit degistirme ihtimali yoktu

- Son olarak hanım ehliyete girecek diye dun arabayi park etmeyi calisalim dedik. Neyse.. Oraya hic girmeyelim
büyük geçmiş olsun

tr için konuşuyorum kadınlara atılan suçların yüzde doksanı erkeklerin kuralsızlığı

onlar da erkekler gibi iyi ya da kötü şofördür

Hemcinsim olan barzo oğlu barzolara göre daha saygılı ve nazikler. Ayrıca sinyal vermeyi ihmal etmiyorlar. Kurallara uyuyorlar. Sadece park etmekte sorun yaşıyorlar bu sebeple Hb araçları tercih ediyorlar.

5 yıllık manitama ben öğretmiştim. Yolda apuşarası bira yapmak zevkli oluyordu.

Yenisine de öğretmeye çalışıyoz ama umut yok

Kadınların %80'i araba kullanma konusunda başarısızdır herhalt

Üst Alt