Kahvaltı Muhabbeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kahvaltı Muhabbeti

Cevap: Kahvaltı Muhabbeti

Pirelli reklamı çekmiyoruz abi ne yapacaktı ayağını eline alıpmı devam edecekti. Barosun golü ofsayt deseler eyvallah başım gözüm üstüne. Birde neymiş kırmızı kart hatalıymış rakip 10 kişi kalmış ondan kazanmışız ulan Enginin pozisyonu kırmızıydı onuda vermedi hakem. Ayrıca kimse kusura bakmasında 10 kişi değil 12 kişide olsalardı 2. yarı boğardık biz bu adamları.

Aynen öyle. O şerefsiz NTV nin %100 futbolda alttaki yazısı şu ''Galatasaray maçı 10 kişi tamamlayan İBB yi 4-1 yendi''

O yazıları yazan kimse onun ben var yaaaa

Ya Semih'in pozisyonda adam hareketi bilerek isteyerek yapmadığı için millet kırmızı değil diyor. E napalım yani birader, adam kontrolsüz, tabanı açık geldi vurdu. Kontrollü olsaydı.

Ben de Engin'e atılan tekmenin sarı değil kırmızı olması gerektiğini savunuyorum. Kimse ondan bahsetmiyor.

Yok gardaş yok,benim bünye daha fazla kaldırmıyor burayı:lol:Nöbete konsantre olamıyorum:D

Maçı izledim devre arasında Ntvsporda metin tekinle Demirkolun programı vardı. Demirkol dedi başkan, buna bile penaltı değil diyenler çıkacak diye. Adam haklı çıktı :asd:

Aynen öyle. O şerefsiz NTV nin %100 futbolda alttaki yazısı şu ''Galatasaray maçı 10 kişi tamamlayan İBB yi 4-1 yendi''

O yazıları yazan kimse onun ben var yaaaa

Ben de Engin'e atılan tekmenin sarı değil kırmızı olması gerektiğini savunuyorum. Kimse ondan bahsetmiyor.

Bak abi tezata bak.

Webo bilerek, isteyerek yapmadığı için kırmızı değil diyorlar, ama Doka'nın pozisyonunda hem istek var, hem niyet var, hem müdahale var ama tek ses çıkaran yok.:SS:

O değilde sabah % 100 futbolu izledim Güntekin dedi abi o nasıl penaltı öyle penaltımı olur Rıdvan dediki bence penaltı güntekin cevabı yapıştırdı evet sanki tabanla girmiş. Ulan severmisin sabahamı bırakırsın hoş ben sabaha bırakmıştım. ;)

O değilde sabah % 100 futbolu izledim Güntekin dedi abi o nasıl penaltı öyle penaltımı olur Rıdvan dediki bence penaltı güntekin cevabı yapıştırdı evet sanki tabanla girmiş. Ulan severmisin sabahamı bırakırsın hoş ben sabaha bırakmıştım. ;)

Bak var ya Güntekin, Rıdvan'dan daha tehlikeli bir adam. Nefretim o benim. Rıdvan arada doğru konuşuyor da Güntekin direk saçmalıyor

Beşiktaşlı adam, görmedinmi şike muhabbetinden sonra ki tutumlarını. Bende merak eder dururdum bunların forması neden Siyah Beyaz diye meğerse şikenin rengi belli olmasın diyeymiş.

Bak var ya Güntekin, Rıdvan'dan daha tehlikeli bir adam. Nefretim o benim. Rıdvan arada doğru konuşuyor da Güntekin direk saçmalıyor

Dün birde şey güzeldi;90+ programında sunucu şişko dediki;Kulüpler birlginden Galatasaray ve TS cıkmak istiyormuş,KP nin arasındaki anlaşmada da her karara uyacakları yazıyormuş o zaman imza atmasalardı dedi.Gökmen Özdemir de dedi ki;O zaman onlarda bu Futbol yasası düzenlenirken imza atsaymıslar dedi.Şişko tög oldu:D

Dün birde şey güzeldi;90+ programında sunucu şişko dediki;Kulüpler birlginden Galatasaray ve TS cıkmak istiyormuş,KP nin arasındaki anlaşmada da her karara uyacakları yazıyormuş o zaman imza atmasalardı dedi.Gökmen Özdemir de dedi ki;O zaman onlarda bu Futbol yasası düzenlenirken imza atsaymıslar dedi.Şişko tög oldu:D

haha, güzel gol olmus

Yahu bırakın dedikodu yapmayı kerkenezler.:) Ulan iyiki bir sofra kurduk ha. Hemen dedikoduya başlıyorsunuz.:asd:

Biran Gökmen Özdenak zannettim yanlış duymuşsundur onun çapı bu cevabı vermeye yetmez diyecektim, Özdemirse söyler. İyi giydirmiş :asd:

İşte bu iyi haber hafta içide kupa maçımız olacak. Reis bu hafta Mertana şans verirmi dersiniz Kazım yok :) Gerçi Kazımın yerine Sercanı sokması orda onu oynatmayı düşünüyor olmasından olabilir. Yada Engini Sola Emreyi Sağa çekebilir Meloda geldi.

Bence Sercan'la başlıcak. Mertan'ı evimizdeki bir maçta oynatır diye düşünüyorum. Emre'nin yeriyle oynamaz, belki direk Engin'i sağa koyar, yada Eboue sağ ön, Ujfa sağ bek, Servet stoper başlar.

En güzeli alternatifimizin olması. İyi yada kötü

Üst Alt