Karadayı | (2012-2015) - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karadayı | (2012-2015)

40 bölüm sonra bir arpa yol gidebildik ama dizinin süresi fazla uzun. 2 saat dizi olmaz! bunun 1 saati tamamen gereksiz sahneler..

38.bolumu simdi izledim, 39'a basladim yemin ederim yakinda tamamen birakacam. Sirf K.Imirzalioglu nun hatrina cekiyorum bu senaryoyu artik.

Bu arada, sevdigi kadina tecavuz eden adamla hala calisan insani, birde o kadina gel onun bize verdigi evde otur diyen Nejdet, nasil adamsin sen be kardes?

Senaristler guzelim dizi'nin icine ediyor. Valla Kenan olmasa 5 dakika bile izlemezdim. Sirf o var diye hala izliyorum. O kadar s!kiliyorum ki dizi de. 2 saatlik bolum mu olur yahu. Iyice civisini cikariyorlar.

Birde ne hikmetse surekli olumsuz gelismeler oluyor. Bir kere de olumlu bir gelisme olmaz mi arkadas. Bu nasil bir senaryo yahu.

Senaristler guzelim dizi'nin icine ediyor. Valla Kenan olmasa 5 dakika bile izlemezdim. Sirf o var diye hala izliyorum. O kadar s!kiliyorum ki dizi de. 2 saatlik bolum mu olur yahu. Iyice civisini cikariyorlar.

Birde ne hikmetse surekli olumsuz gelismeler oluyor. Bir kere de olumlu bir gelisme olmaz mi arkadas. Bu nasil bir senaryo yahu.

Kesinlikle güzel iki tespit.1.Si sırf karamsarlık hakim.Hiçmi farklı birşey olmuyor hayatta yaaa:))

2.Side gerçekten bıktırırcasına sakız gibi uzatılıyor dizi.Çok saçma.

ulan 1 dakikalık sahneden 10 15 dakika çıkartıyorlar çok saçma 2 saat dizimi olur yahu zaten senaryo olduğunca yavaş ilerliyor sanırım 15 yılda felan bitirecekler

40.bölümde bir arpa yol gidebildik demisim. gel gör ki yine 4 bölüm bosa gitti.

45.bölümde yeni birsey ortaya cikti. her bölüm iki saat sürse 8-10 saati bosuna cekiyorlar.

turgut kendi yerine babasini koymus resmen. iki saatlik bölümü toplasan 30 dakika falan önemlidir. diziyi indirip öyle izledim, rahat 1 saatini gecmisimdir öyle.

Üst Alt