Karadayı | (2012-2015) - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Karadayı | (2012-2015)

Sezon finalini izledim. Acayip bitti. Fakat son sahne'ye bakiyorum 8 ay sonrasi i gosteriyor ve Mahir kabadayi olmus ve kalemi kirilacak. Yeni bolum fragmanina baktim. Bunlar bu 8 ay icinde olup bitenleri mi gosterecek? Cunku yeni bolumde Mahir hala Mahir. Durum boyle ise cok kotu yapmislar burasini. O son sahne hic olmamis bu durumda cunku o sahne muhtemelen dizi'nin final sahnesi olacak. Bu durumda dizinin finalini bildikten sonra izlesen ne yazar. Ayni tadi vermez cunku sonucunu biliyoruz zaten. Acaba ben mi yanlis dusunuyorum? Sizce o son sahne dizinin final bolumu mu olacak?

Sezon finalini izledim. Acayip bitti. Fakat son sahne'ye bakiyorum 8 ay sonrasi i gosteriyor ve Mahir kabadayi olmus ve kalemi kirilacak. Yeni bolum fragmanina baktim. Bunlar bu 8 ay icinde olup bitenleri mi gosterecek? Cunku yeni bolumde Mahir hala Mahir. Durum boyle ise cok kotu yapmislar burasini. O son sahne hic olmamis bu durumda cunku o sahne muhtemelen dizi'nin final sahnesi olacak. Bu durumda dizinin finalini bildikten sonra izlesen ne yazar. Ayni tadi vermez cunku sonucunu biliyoruz zaten. Acaba ben mi yanlis dusunuyorum? Sizce o son sahne dizinin final bolumu mu olacak?

aynen öyle o anı bekleye bekleye bi zevki kalmayacak o da final olur tahminen sonunu bildiğin şeyi izlemek zevki azaltır zaten son sezon sıkıcıydı izlenmez hal alacak gibi bakalım

Sezon önü ve sonunda beklenti yaratıp sezon içerisinde tamamen boş geçen bir dizi oldu. Böyle giderse, bu sezonda seyirci kaybetmeye devam edecektir.

GT-I9300 Tapatalk

Ezel'de de yaptılar aynısını, 6 ay sonrayı gösterip oraya kadar normal şekilde ilerledilr ama gayet keyifle izlendi. Sonucu değil Mahir'in o yükselişi nasıl yaptığını, Feride başta olmak üzere etrafındakilerle arasının nasıl o hâle geldiğini merak unsuru olarak önplana koymak daha mantıklı.

Ezel'de de yaptılar aynısını, 6 ay sonrayı gösterip oraya kadar normal şekilde ilerledilr ama gayet keyifle izlendi. Sonucu değil Mahir'in o yükselişi nasıl yaptığını, Feride başta olmak üzere etrafındakilerle arasının nasıl o hâle geldiğini merak unsuru olarak önplana koymak daha mantıklı.
Ezel de soyle bir fark vardi. Ezel final sahnesini gostermemisti. Sadece gelecekten bir sahne gostermisti. Karadayi da dogrudan final sahnesini gosterdiler tabi ters kose olmazsak. Elbette merakla ve zevkle izlerim bolumleri fakat tadi tuzu kacti simdiden biraz finalini bildigim icin.

Bu sezon diğer sezonları katlar

Geçen sezon inanılmaz bayıktı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

son sezon finalinin sonuna baktim simdi de bu kari mirogluyu nasil yargilayabiliyor?
bunlar az kalsin evleniyormus simdi nasil onun hakkinda karar verebiliyor
cok feci bir mantik hatasi var burada

Diger fragmanlari gormemistim simdi baktim. Bomba gibi sezon olacak sanki. Ama keske su sezon finalinde ki son sahne'yi gostermeselerdi. Araba'nin patladigi sahne sezon finali icin cok uygundu.

Son düzenleme:
Üst Alt