''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta

Cevap: ''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta

Kadıköy Tişörtü, Bu Tişört, Şampiyonluk kupası, Kareografi atkısı

bu ay maaşı GSStore'ye bırakcam sanırım :)

Bu tshirtte dikkatimi çeken fotoğraflar her tshirtte aynı kalitede değil. Ya da bana öyle geldi :eek:

bunu kim nerde giysin

Seni bilmem ama ben bir çok yerde giyebilirim...Sonuçta burası bir futbol kulübü ve şampiyonluk temaları ile ilgili ürünler çıkması doğal..

Ben üstelik bir çok ürünü giyinmek için değil takıma destek olmak için alıyorum...

ürünler cıkıyorda alamıyoruz.ya beden yok yada gec geliyor

Bunları giymek için alan var mı olm ciddiyim?

Ben alıyorum etiketlerini sökmeden dolaba atıyorum.

Ne güzel giyin iste Türkiye'de yahu niye giymiyorsunuz.

Ben Almanya'da bile devamli giyiyoyrum T-shirt, ceket, forma falan.

Fenerliler yanina bile yaklasmiyor :)

Ne güzel giyin iste Türkiye'de yahu niye giymiyorsunuz.

Ben Almanya'da bile devamli giyiyoyrum T-shirt, ceket, forma falan.

Fenerliler yanina bile yaklasmiyor :)

Benim tarzım değil ve ayrıca Türkiye'de gece fln kim vurduya gidersin o tarz kıyafetlerle.

giyin tabi hashat olmaniz 3 bjkliye bakar

Giyilecek yerler olur elbet yahu. Tabi ki sabah akşam bunlarla gezemezsin ama Galatasaray ile ilgili bir organizasyonda, spor yaparken, yazlık bölgelerde günlük kıyafet olarak vs. kullanılabilir. Aslında normalde bile kullanımı yadirganmaz cok fazla yani.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

ne ödlek adamlarsınız rdaşlar giyin tişörtünüzü kim ne karışıyor düüğünde cenaze de giymediğiniz sürece no problem bence

ben bu zamanada kadar maç günleri dışında hiç bi takımın tişörtü forması vs atkısı var diye dayak yiyen birini görmedim kaşınmadıktan sonra

zaten bakkala giderken bicaklanacagiz demiyoruz mactan cikan bjk surusuyle karsilasirsan ustura darbeleriyle sus icin ustune motifler kazinmis karpuzlara donersin. belki cenk bursada dayak yiyebilir normal bir gunde onu bilmem. ama asil soru o degil asil sorun bu tarz bir t-shirtun nereye giderken giyilecek olmasi, anca evde giyersin

Ahah Bursa da giymem lan tabi ki. Istanbulda oyle ekstrem bir durum olmadikca giyilebilir. Bakkala markete vs. giderken giycen zaten düğüne giderken giyecek halin yok

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

zaten bakkala giderken bicaklanacagiz demiyoruz mactan cikan bjk surusuyle karsilasirsan ustura darbeleriyle sus icin ustune motifler kazinmis karpuzlara donersin. belki cenk bursada dayak yiyebilir normal bir gunde onu bilmem. ama asil soru o degil asil sorun bu tarz bir t-shirtun nereye giderken giyilecek olmasi, anca evde giyersin

Sen hangi kulübün yaptığı ürünü dışarıda giyinmek için alıyorsun?

Mesela forma , atkı, eldiven ,bere vs??? Bunlar külübe destek olmak ve genelde maçlarda ,maç izlerken falan giyilen ürünler...Ne yani kulüp zara,beymen gibi ürün mü yapacak dışarda giyinmek için:))

T-shirtü destek olmak için alırsın,hatıra için,koleksiyon için alırsın..Arkadaşlarına nispet yaparsın,denizde giyersin,evde giyersin,basket futbol oynamak için giyersin..

Yoksa yemeğe,kıza,sinemaya giyilmez herhalde ki?

valla bende resmı sıteden dun dergi aboneliği bayrak ve kadıköy tsırt aldım umarım kısa zamanda gelir. Birde dün abone oldun haziran ayına ait dergi gelirmi?

abi ben denize giderken bişi giymiyom bunu mu giysem iyi öneri

ben haftasonları pikniğe yada alışveriş merkezine giderken oğlumla hatta bazen eşimede giydiriyorum tsırt forma gidiyorum.

Üst Alt