''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta

Cevap: ''Karanlıklar İçinden Gün Doğar Ya Aniden'' Tişörtü Satışta

müthiş öneriler yapıyon abi piknikte giycem harbi :D:D

Sen hangi kulübün yaptığı ürünü dışarıda giyinmek için alıyorsun?

Mesela forma , atkı, eldiven ,bere vs??? Bunlar külübe destek olmak ve genelde maçlarda ,maç izlerken falan giyilen ürünler...Ne yani kulüp zara,beymen gibi ürün mü yapacak dışarda giyinmek için:))

T-shirtü destek olmak için alırsın,hatıra için,koleksiyon için alırsın..Arkadaşlarına nispet yaparsın,denizde giyersin,evde giyersin,basket futbol oynamak için giyersin..

Yoksa yemeğe,kıza,sinemaya giyilmez herhalde ki?

Yanlış düşünüyorsun.

Galatasaray yönetiminin yapamadığı şey normal zamanda giyilecek ürün ortaya koyamamaları.

Slogansız, sade thirt, pantolon, kazak vb. yapılsa neden almayalım. x firmadan alacağımıza GsStorelerden giyiniriz.

Arkadaşlar Kadıköy Hatırası t-shirti için kesim modeli dar mı ? Yoksa normal mi ?

Normal kesim, ben M beden giydiğim halde XS beden aldım ve oldu. Large elbise gibi zaten.

Hmm. Ben genelde M ya da L alıyorum. Son zamanlarda L'ye doğru gidiyorum hatta :D

Bu konuda önerin nedir Emre. biliyorum havada bir soru da hani öneri açısından. Zaten 2 t-shirt alacam gerekirse değiştiririmde:)

Hmm. Ben genelde M ya da L alıyorum. Son zamanlarda L'ye doğru gidiyorum hatta :D

Bu konuda önerin nedir Emre. biliyorum havada bir soru da hani öneri açısından. Zaten 2 t-shirt alacam gerekirse değiştiririmde:)

Yani M bulamazsan en azından XS değil de S daha iyi olur o zaman sana. Ama L gerçekten boy olarak çok uzundu. Tabi kilonu boyunu bilmiyorum, internetten alacaksak ölçüm tablosuna göre hareket et varsa.

Tişört 25 lira yanlış değilsem. İzin günümde çıkıp alacağım eğer Store'da kaldıysa. Bi bundan bi de Kadıköy Hatırasından :D

Yani M bulamazsan en azından XS değil de S daha iyi olur o zaman sana. Ama L gerçekten boy olarak çok uzundu. Tabi kilonu boyunu bilmiyorum, internetten alacaksak ölçüm tablosuna göre hareket et varsa.

Fener maçında siyah bir t-shirtimizi almıştım. L fena değilde bele doğru daralıyordu iğrenç durdu. Kabardı. Bende XL almıştım bol oldu ama rahat giyim açısından iyi oldu. 2 T-shirt alacam biri L biri M alacam bakayım. Duruma göre değiştiririm artık. Saol Emre.

Beyler yalnız bu siyah T-Shirt hafiften dar kesim havasında. Ben ilk önce L giydim, bedene güzel oturdu ama benim omuzlar ve kollar biraz geniş olduğundan kastı. XL giydim, o da bedenden dökümlü durdu ama kollar tam oturdu. Bende XL almak zorunda kaldım.

Ama Kadıköy hatırasının L bedenini giydiğimde hafiften bol bile geldi. Aklınızda bulunsun. :)

Beyler yalnız bu siyah T-Shirt hafiften dar kesim havasında. Ben ilk önce L giydim, bedene güzel oturdu ama benim omuzlar ve kollar biraz geniş olduğundan kastı. XL giydim, o da bedenden dökümlü durdu ama kollar tam oturdu. Bende XL almak zorunda kaldım.

Ama Kadıköy hatırasının L bedenini giydiğimde hafiften bol bile geldi. Aklınızda bulunsun. :)

Ben zaten son 4 yıldır bu beden konusuna inanmıyorum. Eskiden belliydi. Hemen hemen her ayrı mağazada S ya da M olurdu. Şimdi XL aldığımda oluyor M aldığımda :D

Ben zaten son 4 yıldır bu beden konusuna inanmıyorum. Eskiden belliydi. Hemen hemen her ayrı mağazada S ya da M olurdu. Şimdi XL aldığımda oluyor M aldığımda :D

Ya abi cidden öyle, internetten bir şey sipariş ederken stres yaşıyorum resmen.

Geçen aynı gün bu siyah T-Shirt'ü ve TommyH.'dan polo T-Shirt aldım. Aralarında 20dk yoktu yani alırken. :) Birini XL, birini M aldım. Markalara göre aşırı değişken şu beden olayı.

Ya abi cidden öyle, internetten bir şey sipariş ederken stres yaşıyorum resmen.

Geçen aynı gün bu siyah T-Shirt'ü ve TommyH.'dan polo T-Shirt aldım. Aralarında 20dk yoktu yani alırken. :) Birini XL, birini M aldım. Markalara göre aşırı değişken şu beden olayı.

Benim hayatımda yoktur XL ama almak zorunda kaldım. Bizim siyah-tshirti önünde armamız silik olacak şekilde yapmışlar. Neyse, deniyorum M giydim direkt yapıştı üstüme. Dedim olabilir dar kesimdir. L giydim o hafif yapıştı ama bel dar bu sefer. XL giydim ön bol kol bol bel dar :D Dedim lanet olsun alacam kafaya koyduk artık.

Aradan 1 ay geçi geçen gittim alışveriş için deniyorum L bol oluyor :D Boxer aldım. Test etme şansı yok. Biri L biri M iki ayrı marka sanırım ben desene göre aldım. M oldu L olmadı :D

Beden seçimi konusunda normalde L giyen adamın işi en zoru zaten. Çünkü en değişken beden o.

boxer demişken bi ara storede satılıyordu gayet güzeldi aslında yine çeşitliliğe koyulabilir

AtYMX5DCIAMBEEZ.jpg:large

Nurettin Bey'in kendi yayınladığı boyutlandırmalar, vucudunuzun oranına göre seçin :)

Üst Alt