Kartal stoperini buldu: Sidnei - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kartal stoperini buldu: Sidnei

Cevap: Kartal stoperini buldu: Sidnei

Ve resmi aciklama geldi ;

Sidnei Beşiktaş’ta

03.06.2011 10:49

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda Sidnei'nin kiralanması konusunda anlaşma sağlandığı bildirildi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Sidnei Rechel Da Silva Junior’un kiralanması konusunda SL Benfica kulübü ile, sezon sonunda transfer opsiyonumuz bulunmak kaydıyla, anlaşmaya varılarak, futbolcu 2011-2012 sezon sonuna kadar kiralanmıştır. Anlaşma karşılığında Kulübüne 200.000.Euro ödenecektir."

Yavru 15 milyon satın alma opsiyonu var ne 8 milyonu?

1. si önce adam ol adam gibi konuş , forum ortamı olmasa o lafı sana yediririm ama klavye delikanlılığına gerek yok !

15 Milyon olsa bizimkiler kiralamazdı bile , 15 Milyon'u kimse veremez bu ülkede bi futbolcu için şu sıralar.

6-8 arası bi rakamdır zaten resmi açıklama geldi az önce opsiyonla kiraladık diye ama fiyat belirtilmedi , Fernandes'de de belirtilmemişti ama 8 olduğu açıklandı sonra.Gerçi Serdal Reyiz işini bitirdi 3-4 Milyon'a :)

Yerli bir stoperden vazgeçip yabancı almak transferin negatif boyutu. Hiç izlemedim -ki genelde benim hiç izlemediğim adamlar iyi çıkar-, yaşı da gençmiş, yararlı olabilir Beşiktaş'a.

Beşiktaş'tan tam bir FM transferi :) hiç izlemedim ama ileride oyunun efsanelerinden olduğu için tanırım kendisini :p

Üst Alt