Kasımpaşa Dört Gözle Galatasaray'ın Şampiyonluğunu Bekliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu ağzına zictigimin adamı sezon başı iyi kamp yapmaz ve üzerindeki hantalligi atmazsa bittik.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hic bu adamla devam etmek akilimizin ucundan dahi gecmemeli. Bunu iteleyecegimiz arap kulubu bulunmali bir an evvel.

Bizim takim, kulup, taraftar gol atamayan golcuye tahammulu en az olan taraftardir haliyle.

Tarihimizde Metin Oktaylar, Hakan Sukurler, Tanju Colaklar, Jardeller, Drogbalar, Baroslar, Gomisler var. Penalti golcusu ile isimiz olmaz, olmamali.

Hic bu adamla devam etmek akilimizin ucundan dahi gecmemeli. Bunu iteleyecegimiz arap kulubu bulunmali bir an evvel.

Bizim takim, kulup, taraftar gol atamayan golcuye tahammulu en az olan taraftardir haliyle.

Tarihimizde Metin Oktaylar, Hakan Sukurler, Tanju Colaklar, Jardeller, Drogbalar, Baroslar, Gomisler var. Penalti golcusu ile isimiz olmaz, olmamali.
sezon bası kampıyla baska noktaya gelebilir diagne. yetenekli ama etrafında istediği oyunu oynayan oyuncular yok. sezon başı orta yol bulunursa baska bise izleyebiliriz.

sezon bası kampıyla baska noktaya gelebilir diagne. yetenekli ama etrafında istediği oyunu oynayan oyuncular yok. sezon başı orta yol bulunursa baska bise izleyebiliriz.

Yok abi vuramadigi toplari goruyoruz. 28 yasinda topa vurmayi ogretecek halimiz yok. Bu yil gol krali herif. Seneye o da olmaz ve 29 yasinda olur , hic satamayiz! Üstelik 1 yilimizi mahveder. Riske girmenin anlami yok.

Gömün gömün biraz daha gömün. 5m değil 1m bile etmez. Hatta üzerine para verelim. Allahtan kulübü sizler yönetmiyorsunuz. Bu adam kötü de oynasa 7-8milyon Euro’dan aşağı satılmaz. Mevkisi santrafor yaşı genç, dünya kadar gol atmış penaltıdan da olsa. Her türlü 10 milyon eurolara pazarlanabilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pazarla abi o zaman? Rahat 10 milyona satiliyorsa pazarla. 10 milyona kimse hayir demez. Ben 5 milyon teklif konsa masaya 1 dakika dusunmem.

Kimin GS in golcusu, kimin olmadigini anlarim

Hayatimda ilk defa transfer hesabinda KDV'nin katildigini goruyorum

Profesyonel futbolcu Eren Derdiyok ve Kulübü Kasımpaşa SK ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 4.000.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir

Profesyonel futbolcu Luis Pedro Cavanda ve Kulübü Trabzonspor A.Ş. ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne net 1.800.000 EUR + KDV tutarında transfer tazminatı ödenecektir

Yok abi vuramadigi toplari goruyoruz. 28 yasinda topa vurmayi ogretecek halimiz yok. Bu yil gol krali herif. Seneye o da olmaz ve 29 yasinda olur , hic satamayiz! Üstelik 1 yilimizi mahveder. Riske girmenin anlami yok.
bu kadar para gömülen adamı yarım sezon oynatıp satmazlar. bunu bi kabullenmek lazım. önümüzdeki sene de sabretmek şart. yapacak bişe yok. tek atımlık kursunumuz vardı diagneden yana kullanıldı. maliyet hariç fena atım da değildi.

Ben Diagnenin, eger Terim konusursa seni artik istemiyoruz ve bizim sistemi uygun degilsin dese.

Diagne pek fazla problem cikarmaz gibi geliyor bana, bize 2.2m euro aliyor, arap kulubu rahat 3,5-4M verir belki daha fazla.

10m pesin satsak super olur.

Sanmiyorum satilacagini, anca cok muhtesem bir teklif gelmeli ki fikir degissin.
Bence hem Fatih hoca kendisini tutuyor hem de Abdurrahim bu konu da bayagi etkin.

Ödemeler bitti demediniz mi lan?!?!

ClLVZ4rUoAA-zZ-.jpg

sözleşmeye bak akp nin araç geçisi karşılığı köprü yapma vaadiyle milleti yolma işine dönmüş!! adamlar iyi söğüşlemiş bizi.

15 milyon euroya çok klas santrafor alınırdı.transferi fatih terim'e bırakırsan böyle olur. sadece mitroglou'nu kiralasak yeterdi.

Hocam Allah aşkına bu konunun Fatih Terim ile ne alakası var? Fatih Terim geçen transfer sezonu yönetime isim vermedi. Para yoktu mevcut kadroya forvet ve defans istedi sadece. Forvet gelmedikçe yönetimi bile eleştirdi. Son gün, son dakikada bu adamı bize alan Abdurrahim Albayrak'tır. Diagne kazığının en masum ismi de Terim'dir. Maç sonları onu övmesi ve zaman istemesi onu istediği anlamına gelmiyor. Sonuçta 12 milyonluk bir kazık var. Oynatmayıp, üstüne eleştirirse piyasası düşer ve en büyük kazığı biz kendimize sokmuş oluruz.

Üst Alt