Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

latov iyi de bu fehuliyi niye oynatmiyor bu herif ya. başlıcam hazır olmasına olmamasına iç sahada kasimpasayi bulmuşsun oynatacaksın ki adam isinsin. oynamadan mi hazır olacak bu adam.

Linnes niye kadroda yok la? Sakat değilse gotluk yapılmış kusura bakmayın. İç sahada Kasımpaşa ile oynuyoruz bence hazır olmasa da Feghouli baslayabilirdi. Kesilecek adam Tolga değil Belhanda. Tolga su 4 haftadaki form durumuyla kesilirse hiçbir futbolcu seni şeyine takmaz zaten. Bu arada iç sahada Linnes tarafından gayette atak yapıyoruz sallamayin. Bu maçta oynasa etkili olurdu, Latovlevici'yi hiç izlemedim de bu maç iş yapması gerek.

Linnes niye kadroda yok la? Sakat değilse gotluk yapılmış kusura bakmayın. İç sahada Kasımpaşa ile oynuyoruz bence hazır olmasa da Feghouli baslayabilirdi. Kesilecek adam Tolga değil Belhanda. Tolga su 4 haftadaki form durumuyla kesilirse hiçbir futbolcu seni şeyine takmaz zaten. Bu arada iç sahada Linnes tarafından gayette atak yapıyoruz sallamayin. Bu maçta oynasa etkili olurdu, Latovlevici'yi hiç izlemedim de bu maç iş yapması gerek.
Sakat sakat.

Feghouli 90dk oynarsa sakatlanma ihtimalinin olduğunu söylüyordu hazır değilden kastı odur.Demek ki kondisyon çalışmalarına sakatlık bittikten sonra başladı

Geçen maçın son dakikalarını izlemedin herhalde

Eğitim şart

Linnes'i kadro disi birakmis

Tekme tokat dövmüs soyunma odasinda,karsilik vermek isteyince bi daha dövmüs hoca

Fark ettiyseniz yedekler arasinda linnes yok

Üst Alt