Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Geçen maçta olduğu gibi yine Ndiaye-Selçuk değişikliği olursa ağır söverim.Şu adi herifi oynatıp haftamızı zehir etme:mad:

O zaman sıkıntı yok, geçen maçın faturasını ona kesmek haksızlık olurdu.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben direk o faturayı Linnes'e yazarım. Herif bütün gelen topları kornere attı şuursuzca. Hiçbir ikili mücadeleyi kazanamadı, hiçbir doğru müdahele yapamadı. Dan dun vurup durdu. Nitekim gol de kanayan yaramızdan geldi. Takım olarak vasattık, ancak pozisyon vermedik pek. Bireysel performanslarda Maicon haricinde herkes vasattı ama kimse Linnes kadar leş değildi.

Ben direk o faturayı Linnes'e yazarım. Herif bütün gelen topları kornere attı şuursuzca. Hiçbir ikili mücadeleyi kazanamadı, hiçbir doğru müdahele yapamadı. Dan dun vurup durdu. Nitekim gol de kanayan yaramızdan geldi. Takım olarak vasattık, ancak pozisyon vermedik pek. Bireysel performanslarda Maicon haricinde herkes vasattı ama kimse Linnes kadar leş değildi.
Ne olursa olsun Onur, bütün takımın kötü oyunuydu. Birazda dikkat etmek gerek, geçen maçta Tolga pek yardıma gelemedi. Bunun dışında adamın kapasitesi bu ne yazık ki, ilk üç maçta skor ve takımın performansı iyi olduğu için göz ardı edildi. Ancak, adam en azından mücadelesini sergiliyor.

Ne olursa olsun Onur, bütün takımın kötü oyunuydu. Birazda dikkat etmek gerek, geçen maçta Tolga pek yardıma gelemedi. Bunun dışında adamın kapasitesi bu ne yazık ki, ilk üç maçta skor ve takımın performansı iyi olduğu için göz ardı edildi. Ancak, adam en azından mücadelesini sergiliyor.

İnşallah Lato iyi oynar yoksa sol taraftan çok sıkıntı çekeceğiz.

İnşallah Lato iyi oynar yoksa sol taraftan çok sıkıntı çekeceğiz.
Bunu daha Transfer Nöbeti konusunda ben dahil bir çok kişi yazdı. Şu anda gerçekten kanat özelliklerine sahip tek oyuncumuz var, Feghouli. Rodriguez mücadelesine saygı duyuyorum ama Kanat oyuncusu olarak önemli eksikleri olduğunu düşünüyorum. Sola geçtiğinde Latonun performansı destek etken olarak işin içine girmezse evet sol taraftan çok çekebiliriz.

Mevcut oyuncular arasında ideale en yakın kadro ile çıkıyoruz. Çoğu kişi Feghouli diyor ama adam hazır olsa zaten takımda kendine yer bulurdu. İnşallah bu akşam bol gollü bir galibiyet alırız

Üst Alt