Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Orta sahaya bak, Belhanda göreceğin karta sokayım senin, düşürdüğün hale bak takımı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkes Donk Tolga Selçuk üçlüsüne takmış.
Orta sahada Kante varda FT hocam oynatmıyor.
Belhanda'nın kırmızısından sonra belliydi bu.

Gscimbom

Hayır ne bekliyordunuz anlamadım. Fernando'nun sakatlığı geçmemiş ki hoca kadroya almamış. Belhanda zaten cezalı. Yedeklere bakıyorsun Mariano hariç elle tutulur adam yok neyine şaşırıyorsunuz.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence söylenenler hocaya değil, yani ben öyle bir şey göremiyorum en azından. Daha çok bizi yine böyle bir orta sahaya mecbur bırakanlara, eski yönetim, Tudor. Gidip aldılar altı ay sonra gitmek isteyen ile pimi çekilmiş bomba gibi oyuncuları.

Bence söylenenler hocaya değil, yani ben öyle bir şey göremiyorum en azından. Daha çok bizi yine böyle bir orta sahaya mecbur bırakanlara, eski yönetim, Tudor. Gidip aldılar altı ay sonra gitmek isteyen ile pimi çekilmiş bomba gibi oyuncuları.

Ndiaye'nin ne suçu var burada mesela bir söylesene ?

Adam EPL gibi bir lige gitmek istemesi gayet doğal sen yerine oyuncu almıyorsan burada tek suçlu yeni yönetimdir

Ben hocaya da söylüyorum kayseri ve sivas deplasmanında 10 numara Feghouli oynamadı mı bu maç 10 numaraya çekilip kanata Yasin veya Sinan koyulabilirdi. Bu Donk zaten kaçak oynuyor Tolga'nın pas kalitesi çok düşük

E5603 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Direncsiz orta saha'yi 3luyup direnc katmak istemis fatih Terim, bence dogru tercih.

Kontra oynamaliyiz.

Garry isini yaparsa 1 3 kazaniriz

Tolga hamlesini hiçbirşey demem.Hatalıda olabilir..

Ama marianonun olmaması tam bir fiyasko.Çok büyük hayal kırıklılığıdır.
Linnes bu takımın oyuncusu olmadı.Hiçbiir zamanda olmayacak.
Bu oyuncu tercihlerine bakıldığında transferde neden fiyaskolara imza atılıyor daha iyi anlaşılıyor.

Üst Alt