Kasımpaşa’nın Yeni Teknik Direktörü Selçuk İnan Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kasımpaşa’nın Yeni Teknik Direktörü Selçuk İnan Oldu!

Selçuk' un iyi bir TD kariyeri yapabileceğine 'İnan' mıyorum çünkü karakterini hiç müsait görmüyorum. 'Silik' adamların yapabileceği iş değil bu; hocası Terim ile tam zıt kutupta o bakımdan...Kendisinden bir şey olacağı yok madem, KP nın bir daha dönmemek üzere alt ligleri boylamasına katkıda bulunsa bari...

Umarım başarılı olursun çünkü ortada çok az Galatasaraylı TD var.

Yine de böyle damdan düşer gibi eski topçuların direkt teknik direktörlüğe başlamasını hiç tasvip etmiyorum.
Selçuk damdan düşer gibi olmadı aslında Terim'in yanında hatırı sayılır bir süre yardımcılık yaptı ve tüm lisanslarını aldı. Bildiğim kadarıyla yurt dışında da incelemelerde bulundu. Yani diğer genç TD'lere bakıldığında daha alttan başladı.

Selçuk' un iyi bir TD kariyeri yapabileceğine 'İnan' mıyorum çünkü karakterini hiç müsait görmüyorum. 'Silik' adamların yapabileceği iş değil bu; hocası Terim ile tam zıt kutupta o bakımdan...Kendisinden bir şey olacağı yok madem, KP nın bir daha dönmemek üzere alt ligleri boylamasına katkıda bulunsa bari...

Bende Selçuk hakkında aynı düşüncelere sahibim.
Veda konuşmasını bir daha izleyin, iletişim de çok sıkıntılı.

Başarılı olmasını isterim ancak çok zor

Max Ömer Erdoğan tarzı bir TD olur, orta sıra takımlarını iyi oynatan 5-10 arası sırada tutan bir modern TD olur, daha ilerisi zor.

Fatih Hoca futbolu biraktiktan 2 sene sonra Ankaragücü'nde baslamis. Kesin hükümlü olmamak lazim. Sans verilmeli.

En azindan Fuat Capa'yi falan getirmiyorlar artik. Yeni nesil adamlar deneniyor.

Üst Alt