Kayserispor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Su kadro icin terim elestirilmiyorsa o zaman sonuc kotu olursa da kimse elestirmesin ... haftalardir takima mac kaybettiren 2 adam her mac ,kadroda sakat olsun olmasin , cezali olsun olmasin mutlaka maca giriyor

sinan ve omer bu takimda oynadigi surece , sabrinin ortalayip umut un attigi bir gol vardi 90+ da , bizi sampiyonlar ligine goturen mancini zamaninda , o mucizeyi bekleriz

Su kadro icin terim elestirilmiyorsa o zaman sonuc kotu olursa da kimse elestirmesin ... haftalardir takima mac kaybettiren 2 adam her mac ,kadroda sakat olsun olmasin , cezali olsun olmasin mutlaka maca giriyor

sinan ve omer bu takimda oynadigi surece , sabrinin ortalayip umut un attigi bir gol vardi 90+ da , bizi sampiyonlar ligine goturen mancini zamaninda , o mucizeyi bekleriz

Herşeyi yerli yerinde söylemek lazım ama. Muhtemelen şu forumda hocayı en uzun süre eleştiren, geliş sürecinde yaşananlara, oyuncu tercihlerine, oyun şekline en çok itiraz eden benim. Ama bu kadar eksik varken 11'i eleştiremem ki? Kimi oynatacak sorusunun şu anda cevabı yok. Oyunu eleştirmek ayrı bir şey.

Fantazi

Mariano serdar ozan batuhan
Linnes gokay belhanda
Yunus/feghouli ali yavuz onyekuru

Gercekci kadro
Mariano serdar ozan linnes
Gokay belhanda
Feg yunus onyekuru
Sinan
selçuk kıyasını bi kenara koyarsak celil ve gokay iyi mi cidden bukadar yani 11 olmamaları cidden hatamı izlemedim bunları hiç bilmediğimden soruyorum

Kayseri kadrosu çok guclu. Fizik olarak bizden ustunler. İlk defa bu kadar karamsarım ama bu maçda bizim yenmemiz surpriz olur maalesef..

Üst Alt