Kayserispor'da Teknik Direktör Petrescu ile Yollar Ayrıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor'da Teknik Direktör Petrescu ile Yollar Ayrıldı

Kayserispor'da teknik direktör Petrescu ile yollar ayrıldı​

Düşme hattındaki Kayserispor, teknik direktör Dan Petrescu'nun ailevi sebeplerinden dolayı karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.​

Hes Kablo Kayserispor, teknik direktör Dan Petrescu'nun ailevi sebeplerinden dolayı karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını açıkladı.
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Teknik Direktörümüz Dan Petrescu hocamızın ailevi sebeplerinden dolayı karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.
Kendisine ve ekibine teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerlerinde başarılar diliyoruz."
Öte yandan Dan Petrescu yönetiminde 8 maça çıkan Kayserispor, 2 galibiyet, 3 beraberlik 3 de mağlubiyet aldı.

3. HOCA!

Sezona Bayram Bektaş ile başlayan sarı - kırmızılı kulüp, 6. haftanın sonunda 47 yaşındaki teknik adam ile yolları ayırdı. 8. haftada takımın emanet edildiği Samet Aybaba ile de 15. haftada yollar ayrıldı. Aybaba'nın yerine 18. haftada gelen Petruscu'nun serüveni de 8 maç sürebildi. Böylece Kayserispor, sezon bitmeden 3 teknik direktörü şimdiden eskitti.

Geçen sezon küme düşen Kayserispor, Türkiye Futbol Federasyonu'nun pandemi gerekçesiyle düşmeyi kaldırmasıyla bu sezon da Süper Lig'e devam edebilmişti.

Öte yandan Rumen basını Petrescu'nun gönderildiğini iddia etti.

1614167558366.png

Fenerbahce Galatasaray Perde Arkası Sulu Derbi - on Make a GIF

ks saçmalıyor umarım düşer ifbli haydut başkanlarıynan birlikte
Reis, KS en son ne zaman Galatasaray'ı yendi hatırlıyor musun? Ben bir Kayserili olarak hatırlamıyorum. Fakat arada istisnalar olsa da düzenli olarak fenere 3-4 tane döşeyen bir kulüptür Kayserispor. Hatta bir ara fenerin kocası ünvanını akhisardan alacaktı nerdeyse.

Bu KS düşsün ve rize, taşak, kasımpaşa gibi kulüpler mi kalsın ligde bunu mu istiyorsunuz?

Reis, KS en son ne zaman Galatasaray'ı yendi hatırlıyor musun? Ben bir Kayserili olarak hatırlamıyorum. Fakat arada istisnalar olsa da düzenli olarak fenere 3-4 tane döşeyen bir kulüptür Kayserispor. Hatta bir ara fenerin kocası ünvanını akhisardan alacaktı nerdeyse.

Bu KS düşsün ve rize, taşak, kasımpaşa gibi kulüpler mi kalsın ligde bunu mu istiyorsunuz?

onlar da düşsün

sadece tek takım düşmüyor ki

Kadınlara yetki verirsen olacağı bu..

Kadınların Başkan ya da müdür olduğu Ve yetki sahibi olduğu işlerde yüzde 90 olarak, huzursuz bir iş ortamı, göt Ayağı ve de işbilmezlik olur..
Belki yüzde 10 iyileri vardır..

Aha sonuç ortada işte..

Üst Alt