Kayserispor'da Tolunay Kafkas Dönemi Sona Erdi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kayserispor'da Tolunay Kafkas Dönemi Sona Erdi

Önceki pek hayırlı olmadı be renktaş. Denizli tamam ama bu herifi Galatasaray'a yakıştırmak da neyin nesi?

Galatasaray'a yakıştırdığımı nereden çıkardın yahu? :D

Herkesin her öngörüsü tutacak diye de bir şey yok ki.Denizli dediklerini yapsa,budasa takım çok daha iyi olurdu.Ama adam para için gelmiş,para için geleceğini bilsem istemezdim Denizli'yi.

Herkesin her öngörüsü tutacak diye de bir şey yok ki.Denizli dediklerini yapsa,budasa takım çok daha iyi olurdu.Ama adam para için gelmiş,para için geleceğini bilsem istemezdim Denizli'yi.

Takılıyorum yav, o zamanlar çoğu kişi Denizli'yi kabullenmişti. Özellikle yaşı Denizli'nin Galatasaray başarılarına yetişen insanların çoğu sevinmişti ama olmadı tabii. O başarıların ardından yıllar geçmiş ve yaşlanmış olmasıyla başarılı olmasının imkanı yoktu. Ben Sneijder ve Denizli arasındaki olayın da gerçek olduğunu düşünüyorum. Denizli büyük ihtimal yıllar öncesinde kalmış metodlar ile antreman yaptırıyordur.

Takılıyorum yav, o zamanlar çoğu kişi Denizli'yi kabullenmişti. Özellikle yaşı Denizli'nin Galatasaray başarılarına yetişen insanların çoğu sevinmişti ama olmadı tabii. O başarıların ardından yıllar geçmiş ve yaşlanmış olmasıyla başarılı olmasının imkanı yoktu. Ben Sneijder ve Denizli arasındaki olayın da gerçek olduğunu düşünüyorum. Denizli büyük ihtimal yıllar öncesinde kalmış metodlar ile antreman yaptırıyordur.

Takıldığını inan anlamamıştım sen diyinceye kadar. :D

İstememdeki asıl sebep başarılı olduğu yıllardan ziyade bize benzer durumdaki Bjk'yi şampiyon yapmış olmasıydı,bizde olduğu yıllarla şimdiki futbol anlayışı çok farklı yoksa.1 senelik gelsin kısa vadede iş yapar dedik yapmadı,yanıldık o konuda diyecek bir şey yok.Neyse ki elimizde Türkiye Kupası kaldı halen,onu alalım da tesellimiz olsun.

Denizli´yi bitiren olay, "budamaya geldim" demesiydi zaten. Taraftar orada 4 köse oldu zevkten, ama sen takimina güvenmezsen, öyle iki mac üst üste bile kazanamazsin. Hoca maalesef bunamis, böyle bir hata yapmazdi.

Budamaya geldim demedi,budayacağım dedi sonradan ben öyle hatırlıyorum.

Aynisina cikiyor. Sampiyonluktan sonra gerekli degisiklikleri yapilmadi dedi. Oyuncularin bir kisminin yetersiz olduguna getirdi, hatta bir cok macta sadece iki adam degistirdi. Bunlar hocanin aak oyunlari. Ama heralde ona da, kulübün maddi durumunu dogru anlatmadilar. Transfer yapilacak derlen, takimi daha da da darallti yönetim.

Böyle seyler düsünsen bile, bunu acik, sacik diyemezsin. Oyuncular sonra ona göre oynarlar. Bak giden yine TD oldu.

Aynisina cikiyor. Sampiyonluktan sonra gerekli degisiklikleri yapilmadi dedi. Oyuncularin bir kisminin yetersiz olduguna getirdi, hatta bir cok macta sadece iki adam degistirdi. Bunlar hocanin aak oyunlari. Ama heralde ona da, kulübün maddi durumunu dogru anlatmadilar. Transfer yapilacak derlen, takimi daha da da darallti yönetim.

Böyle seyler düsünsen bile, bunu acik, sacik diyemezsin. Oyuncular sonra ona göre oynarlar. Bak giden yine TD oldu.

Belki de gözdağı vermek için dedi bilemeyiz reis...Neyse giden gitti,elde bir kupa kaldı ona odaklanmak lazım artık.

Üst Alt