Kebap mı, Pizza mı? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kebap mı, Pizza mı?

Ne savaşı yahu lütfen ayaklarımız biraz yere bazsın. Forumda altı üstü fikir beyan ediyoruz, bu fikirleri şahsileștirip ikide bir fikirleri bir kenara bırakıp kişisel hükümler vermek, işi böyle mücadeleye, hatta mecazi anlamda savaşa falan getirmekte neyin nesi. Fikirlerde kesin bir doğru veya yanlış, net bir haklı veya haksız yoktur, kimsenin özgürlüklerine tecavüz etmedikçe bu böyle yaşanmalı.

Zaten senin yaptığında bir tür savaş değil mi şimdi...
Ama neyin savaşı .. Bence asıl belirsizlik işte burda...

Yoksa savaşlar sadece topla tüfekle olur diye mi öğrettiler...

Ilginç bir damak tadı, gerçekten bugüne kadar hiç denemedim, aklıma bile gelmedi böylesi bir kombinasyon.

Ben de ilk defa duydum, Yiğit'in çiğ köfte dediği de etsiz çiğ köftedir büyük ihtimalle ki hayatta yemem. Zevk meselesi tabi...

İskender konusunda sana katılıyorum, bende de iskenderin yeri ayrıdır. Özenli sunumu sebebiyle diğer kebaplardan ayrılması da cabası, malum kebap dediğimiz yemekler genelde hazırlaması pratik ve yemeklerdir malzemenin kalitesi dışında çok fazla özen istemez. Ama iyi iskender öyle değil, baya uğraştıran bir yemek. Tabi iyisinden bahsediyorum.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Editleyememek sıkıntı yav.

Zaten senin yaptığında bir tür savaş değil mi şimdi...
Ama neyin savaşı .. Bence asıl belirsizlik işte burda...
Hayır, savaş değil, fikirlerimi ortaya koyuyorum, bunları kimseye dayatmaya çalışmıyorum böyle bir mücadelem yok. Herkesin fikirlerini okuyorum, bazen onların penceresinden bakıyorum olaylara o konuda ki kendi fikrimden farklı olsa dahi. Forum toplumsal bir kültürdür bana göre, ortaya konan fikirler ile zenginleşir. Fikirleri ortaya koyarken kimsenin hakkına tecavüz etmedikçe bu böyle olmalı. Ancak forumda olan bişey var üçüncü kişileri, yada toplumsal olaylar hakkında fikir beyan edilirken iş birden yazanlar arasında şahsileșiyor, bazen fikir dayatma çabası oluyor, bazen hakarete kadar varıyor. Burası mahkeme değil, bu yüzden herhangi bir mücadele, kişiler arasında dayatma, bişeyleri ispat etme söz konusu olmamalı.

Son düzenleme:
Iskender pizza

%C4%B0skender%20Pizza.jpg

İkisinin de en iyisini düşünürsek kebap messi'dir, pizza arda turan.
Kebapın iyisi başlı başına aşçılık yeteneğidir. Pizzanın iyisi malzeme kalitesine bakar.
Pizza kaşarlı tostun bir kaç yüz bin yıl evrim geçirmişidir, kebap kutsal dokunuşun mamülü.

Pizzayı severim. Pazar sabahı keyfim yerindeyse lavaş üzerine bol kaşar ve malzeme ile 15-20 dakikada dışarıda yiyebileceğim bir çok pizzadan iyisini yaparım. Ama iyi kebap için Adana'ya, Antep'e gitmişliğim vardır. Bana göre lezzet olarak rakipsizdir kebap. Emily Ratajkowski'yi saymazsak etin en güzel halidir.

Kebabı tercih ederim... Olmazsa pide ya da lahmacun, en son tercihim pizzadır, hamburgerdir; yoklukta gideri var hesabı... Vakti zamanında hamburger ve pizza tercihimi artık ciddi ciddi küçümsüyorum; hakikaten o giden zamanlarıma acıdım.

İkisi de değil. En iyisi tandır kebabı. Adı kebap ama kendisi Halis et.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir insanın pizzayı kebaptan üstün görmesi için hiçbir neden göremiyorum ..Alp Çelik kardeşimizin dediği gibi kebap yoksa lahmacun falan ararım o da olmadı hamburger en son pizza gelir aklıma

Üst Alt