Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

Cevap: Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

bu adama iyice çamura yatmaya başladı :)

gürcanım sadece keitadan aldıgın kapakları biriktir bi bayilik acarsın canım..hı bide bu akşam var. kesin g... 3,5 atarak bizi macı izleyecektir.

gürcanın GS-kayseri macını canlı izlerken olası düşünceleri.

-lan keita yine yükleniyor.. bide küçük takımlara karşı oynar demiştim.neyse bir kulp daha bulurum.

-Allahım ne olur keita iyi oynamasın.faca olduk.

-lan vicdansız keita bu kacıncı lan.

-ben saymıyorum arkadaş hem söylesinler keita c.ronaldodan iyimi hııı söylesinler.

keita kayseri macı ve ertesindeki hermacta kapagı takmıştır.

ve gürcan yedigi kapaklar sonrasında hayata küsmüştür. artık ne çamurluk yapsa tutmayan gürcanı biliyordur.gürcanın yaşama hevesi kalmamıştır; kendine bir son aramaya başlamıştır.içinde uzun atletik siyahi insaların olmadıgı bir dünya kurmak için iskocyanın bir dag köyüne yerleşmiş keçi,koyun felan alıp artık hayatını daglarda sürdürmeye karar vermiştir.

gürcan bilgiçin hayat hikayesine lütfen bakıp ders alın yoksa sizde orda yerinizi ayırtın. sayın medya mensuplarıııııııııı.....

Keita Antep'te adam mı geçememiş?Biz başka maç mı izledik?Korkunun ecele faydası yok sayın Gürcan Bilgiç!Siz önce santraforunuza boş kaleye gol atmayı öğretin,sonra bizim oyuncularımız hakkında yorum yapın.LÜTFEN!

Gerçekler ortaya çıkınca sanmaların sana kapak olarak dönecek. ;)

Önce bi at gözlüğünü çıkar ondan sonra izle maçları..

biz çocukken şişe kapakları toplar, koleksiyon yapardık.

Gürcan hala bıkmamış anlaşılan, daha kaç kapak lazım.

gülcan doymadı doymazda .ulan insan!! sen hiçmi anlamazsın futboldan.yazıklar olsun ona o köşede yazı yazdırana.

verecek cevap bulamayınca saçmalamış işte yine, sıvıyor kısacası!

buram buram kıskançlık ve korku kokusu alıyorum.

elano temposuzmuş bir de, tabii EP de avrupa'nın en temposuz ligiydi zaten.

neyse daha fazla uzatmaaycağım, bu adam bu işten bir de para alıyor ya, yazık valla!

Taraflı spor yazarlarından nefret ediyorum. En naziği bu. Şu forumun kuralları olmasa ben yazacağımı bilirdim de.

Gürcan bizim maçları izlemeyi bırak :D takımının kaç maçını izledin ? Di mi keyif vermiyor :)

yok yok bu adam gercekten psikopat kendine ve ailesine küfür ettirmek hosuna gidiyo yoksa insanoğlu (fenevli dahi olsa) bu kadar da sacmalamaz yawwww..

Adamda farkında moda bu sene GALATASARAY,ve gündemde kalmak için bizimle ilgili konuşması gerekiyor,

Aristo mantığı :D

Gürcan bizim maçları izlemeyi bırak :D takımının kaç maçını izledin ? Di mi keyif vermiyor :)

İzlemiyordur ki. İzlese böyle bir yorum mümkün mü? Neyse yakında herkes Galatasaray maçı olsa da izlesek diyecek. :D

bilgiç sen git o çok teknik cristianı izle. (cristiana bayılmış. Başka bir yazısı var.) 7 milyon euro 2. maldonadoya girince içleri yandı ama çok geç artık. :D

Bomboş yazarlar. Futbolun "F"'sini bilmezler, çıkar konuşurlar. Dünya futbolu, onu geçtim Avrupa Futbolu bu adamlara japonca gibi gelir. Sonra çık konuş Keita şöyle, Elano böyle...Çok biliyorsun.

Uğur Meleke, Mert Aydın bir de Lig TV'deki Mehmet Özkan gibi futbol yorumcuları lazım bize.

Görende Keita boş kaleye atıyo zanneder.Adam 35 metreden kapağı taktı sana gülcan hala konuşuyosun utanmadan.

Üst Alt