Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

Cevap: Keita hikayesi/GÜRCAN BİLGİÇ

gürcan keita sana 10. hafta kapagi bir takacak ondan sonra fb ten istifa edip zevk için Galatasarayin maçlarini izlemeye geleceksin.

gülcan ne enteresan adamsın yaaa psikopat oldugunu düşünmeye basladım...

Keita hikayesi

Keita ve Elano'nun Galatasaray'a beklentiler kadar getiri getiremeyeceğini düşündüğümü yazdım.

Futbolcu iki gol atınca, sevgili Levent Ağabey, (Tüzemen), giriş yazısına bu yorumu koydu. Öncelikle futbol bilgisine çok inandığım bir kişiden, bu kadar erken "kapak olsun" yazısı beklemezdim. Levent ağabey maç yazısının üstündeki sürmanşete baksa, Keita'nın "Estonyalı turistlere" karşı oynadığını bilirdi. O zaman kimin haklı olduğu nasıl anlaşılacak?

Galatasaray'ın daha zorlu ve dirençli takımlara karşı oynayacağı maçlarda, bu futbolcuların performansına bakılacak. Çünkü; Gaziantep'te tek adam geçemeyen Keita, Sami Yen'de,

Tallinn karşısında coşuyor.

Benim iddiam bu takımın yıldızı Arda'dır. Galatasaray'dan Arda'yı çıkardığınızda, maçı Keita döndürür mü?

Elano'yu daha görme fırsatı bulamadık. Top tekniği ve duran top yeteneğine hiçbir şey diyemeyeceğimiz bu oyuncunun, temposuzluğuna önce seyirci, sonra da Rijkaard acaba katlanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Bu oyuncular küçük maçların büyük adamı mı, yoksa takımın lokomotifi mi?

Sabah

takla da yetmiyo buna:) ama merak etmesin devamı gelecek ezik olmak böyle kendi avutmak zorundasın gürcancım kusura bakma ama izlemeye devam et cola iç kapaklı olanlarından hazımsızlık yapmasın anladın sen onu:)

Ya mal herif ağzımı da bozmak istemiyorum pardon . Sen neden Galatasaray ' la ilgili yazı yazıyorsun ki , sanane ! Git o ezik takımını öv . Brezilya milli takımının en iyi oyuncusu santosu , Türkiye ' nin en iyi forveti guizayı , en iyi defansı luganoyu öv . Bizden sanane . Tamam yıpratmak istiyorsunuz da bu kadar belli etmeyin bari . Allahın ezikleri .

Keita hikayesi

Keita ve Elano'nun Galatasaray'a beklentiler kadar getiri getiremeyeceğini düşündüğümü yazdım.

Futbolcu iki gol atınca, sevgili Levent Ağabey, (Tüzemen), giriş yazısına bu yorumu koydu. Öncelikle futbol bilgisine çok inandığım bir kişiden, bu kadar erken "kapak olsun" yazısı beklemezdim. Levent ağabey maç yazısının üstündeki sürmanşete baksa, Keita'nın "Estonyalı turistlere" karşı oynadığını bilirdi. O zaman kimin haklı olduğu nasıl anlaşılacak?

Galatasaray'ın daha zorlu ve dirençli takımlara karşı oynayacağı maçlarda, bu futbolcuların performansına bakılacak. Çünkü; Gaziantep'te tek adam geçemeyen Keita, Sami Yen'de,

Tallinn karşısında coşuyor.

Benim iddiam bu takımın yıldızı Arda'dır. Galatasaray'dan Arda'yı çıkardığınızda, maçı Keita döndürür mü?

Elano'yu daha görme fırsatı bulamadık. Top tekniği ve duran top yeteneğine hiçbir şey diyemeyeceğimiz bu oyuncunun, temposuzluğuna önce seyirci, sonra da Rijkaard acaba katlanabilecek mi? Bekleyip göreceğiz. Bu oyuncular küçük maçların büyük adamı mı, yoksa takımın lokomotifi mi?

Sabah

Adama bakya alexi öve öve bitiremiyo elanoya temposuz diye eleştiriyo.. komik.. :)

Blumer bir çiçekte sana gönderecek az kaldı..

Korku iyice sarmış birtaraflarını 10. hafta görürsün Keita'yı.

Adam bizim yıldızlara laf söylüyor (hepsi kendi milli takımlarında oynuyor)

Fenevin aldığı adamlara baksa birde süper olacak o cristian mıdır nedir ne farkı var onun maldonadodan

M.topuz neoldu öldü mü o adam

Tam bir gerizekalı ya bu gülcan

Tabii futbolcunun teni siyah olunca fenerlilerde bir kıpırdanma,bir huysuzluk,bir batma oluyor normal karşılıyoruz..

See u Day 10. :)

Keita dün Fildişi Sahilleri 'nin 5-0 kazandığı maçta 2 gol kaydetti. Yani;

Goller Burkina Faso 'ya, kapaklar Gürcan 'a... :) Hem de çifter çifter.

eee gürcan o adam sana erken kapak yazmışta sen daha ilk maçta keita kötü yazmadınmı kendi kendine kapak yapıyorsun yine salak yaa :)

Ah gürcan Bilgiç ah birde aynı soyad'ı taşıyoruz senle ama neyseki benzerlik ya kardeşim kıskanılır da bu kadar mı kıskanılır ya kendinize baksanıza sion karşısında döktüren dos santos'u öve öve bitiremezken neden bu fesatlık.

ankaraspor ve kayserispor gibi katı defans yapan ligin en az gol yiyen takımların defansını keita yardı, asıl fb yi görecez bu takımlara karşı keita feneride yaracak

Üst Alt