Keita Kampanyası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Kampanyası

Cevap: Keita Kampanyası

Kıtalar arası turnuvada neredeyse her 2 maçından bir tanesini izledim gol asist sayısı epeyce yüksek hatta barcelona ile finale kalmadan önceki maçta yine acaip hareketler yaptı,bu adamın para için satılmaması gerekirdi ama gel görki o anda para edecek tek adam bu olunca müthiş başarılı yönetim !!! anında buna sarıldı.

Büyük hainliktir bu adamın satılması,çıktığı her maçta elinden geleni yapan geri gelip top çıkaran sağ bekten top alıp rakip 18e kadar süren taraftarın sevgilisi olmuş bir adamı satarsan o taraftarın laneti de gün gelir sana kulübün kapısını gösterir

Mertan Keitanın tırnağı etmez yıllarca bize altyapıdan çıktı diye Aydını izlettiniz. Büyük takımsan vereceksin parayı alacaksın. Mertan gelecekte oynayacakta yıldız olcakta ölme eşeğim ölme

Galatasaray'ın Keita'ya ya da herhangi bir sağ açık oyuncusuna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Kazım var, gerektiğinde Sabri oynar ve hepsinden öte Mertan'ı da bu şahane takımın içinde görmek istiyorum. Keita gelirse Mertan artık suyunun suyu olur.

keita sorunlu adam takımı iyice ruh hastası yapmaya gerek yok. kaldı ki fatih terim de psikolog değil. yoksa öyle mi? :cool:

Sağ çizgiye Keita gibisi gelmedi. Gönderilmesi hataydı, taraftarın geri istemesi değil.

Neden ki? Arabistan'a gitti ama bomboş 2 sene geçirmedi. Asya Şampiyonlar Ligi'ni kazanmış bir takımın en önemli parçası. Bu tabii ki kıstas değil ama biz Keita'yı tanıyoruz, o bizi tanıyor. En önemlisi biz onu özledik, o bizi özledi. Onsuz tabii ki olur ama neden o olmasın?

Kadıköyde maç 2 1 gelmiş tek kale oynamaya başlamışken gördüğü kırmızı karttan sonra benim için bitmiştir kendisi..Süper yetenekli ,müthiş zeki bir oyuncudur ama ne yapacağını önceden kestiremessiniz,güvenemessiniz..Zaten bu tip olumsuzlukları olmasa lyondan bize değil chealseye giderdi,essien gibi,malouda gibi...

kiralık gelecekse buyursun gelsin kapımız açık, ama bu saatten sonra keitaya yüksek bonservis vermek aptalca olur

twitter kampanyasi yapacaklarina, icraat yapsinlar. 3,5 milyon cimbomlu 1 euro verse, 3,5 milyon euro yapar. o paraya keita'nin bonservisini alir, kulübe hibe ederiz :D

Üst Alt