Keita Kampanyası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Kampanyası

Cevap: Keita Kampanyası

Malouda geliyormuş. Keitayı ne kadar sevsekte Malouda gelirse isminin bir daha zikredileceğini zannetmiyorum.

Ne Keita'ymış arkadaş gidin biraz türlü türlü liglerden maçlar izleyin başka topçular önerin.

Keitayı istiyoruz işte haber

alatasaray taraftarı, Al Sadd’da oynayan eski yıldızları Abdul Kader Keita’nın geri alınması için yönetimi mektup ve elektronik posta yağmuruna tuttu. Sarı- Kırmızılılar’ın ortak görüşü “Keita, Arena’yı ayağa kaldırır” şeklinde

Galatasaray’da ara transfer dönemine sayılı günler kala, teknik direktör Fatih Terim’in listesi üzerinden çalışan yönetime, Sarı-Kırmızılı taraftarlardan gelen istek, hep aynı isim üzerinde yoğunlaşıyor: Abdül Kader Keita... Katar’ın Al Sadd ekibinde oynayan eski oyuncuları Keita’nın geri alınmasını isteyen taraftarlar, sezon başından son anda direkten dönen Keita transferinin yeniden gündeme alınması için internet üzerinden verdikleri mesajlarla yönetimi baskı altına almış durumda. Gündeme gelen isimler hep eleştirilirken, Keita için ortak görüş: “Keita, Arena’yı ayağa kaldırır...”

TARAFTARLAR GÜN SAYIYOR

Fildişi Sahilli futbolcunun özellikle milli takımdan da yakın arkadaşı olan vatandaşı Emmanuel Eboue ile iyi bir ikili oluşturacağını düşünen, ayrıca yıldız oyuncunun aynı zamanda sol kanatta ve forvettte de oynayabilmesi nedeniyle çok yönlü biri olduğu tespitini yapan Sarı-Kırmızılılar, tecrübeli teknik direktörleri Fatih Terim’in, Abdul Kader Keita’dan en verimli şekilde faylanacağını düşünüyorlar. Başkan Ünal Aysal ve yönetici Abdürrahim Albayrak’a mektup ve mesajlar yollayan taraftarlar, eski göz ağrılarına yeniden kavuşabilmek için adeta gün sayıyor.

Keita: "Türkiye'de iyiydim, seviliyordum. Ama bir gün bana geldiler ve gitmem gerektiğini, benim için iyi bir teklif aldıklarını söylediler. Ben de istenmediğim yerde duramazdım."

:sad007:

ben mail atıcam yönetime keita sevgim depreşti

siz de atın la alırlar belki

yalniz degilsin dostum. lanet olsun diyorum artik yani. o noktaya geldim ben. sende durumlar nasil_?

Bir oyuncunun uzerine bu kadar dusulmez. sanki piyasada keitadan baska sag acik yok..

Giden hicbir ismin geri gelmesi taraftari degilim ben.. Bulunmaz hint kumasi degil ya( cok kiymetli olsa ne gezsin katarda)

Üst Alt