Keita Kampanyası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Keita Kampanyası

Cevap: Keita Kampanyasi

Hagi>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Sergen>>>Engin, buda bizi idare eder be kardeş.

bence engine o gorev fazla. bana gore hagi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> sergense sergen >>>>>>>>>>>>> engin falandir

engini kanatta harmanlayalim

Bazı arkadaşlarda Keita bizden gidince emekli olmuş gibi bir izlenim oluşmuş.Yakından takip edmedikleri için. Şu an Keita formumun zirvesinde ve takımını Asya Şampiyonlar Ligi şampiyonu yaptı.

sya Şampiyonlar Ligi Finali'nde Birleşik Arap Emirlikleri temsilcisi Al Sadd, Güney Kore temsilcisi Jeonbuk Motors'u normal süresi 2-2 biten maçta penaltılarla 4-2 yenerek kupaya uzanan takım oldu. Al Sadd'ın normal süre içindeki iki golünde de eski G.Saraylı Kader Keita'nın imzası vardı.

Arkadaşlar Keita emekli olmadı. Elmanderden daha genç ve formunun zirvesinde.

Daha iyisini ve gencini alabiliriz.Yukarıda oyuncular önerdim.Daha çok bulunabilir.

bence engine o gorev fazla. bana gore hagi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> sergense sergen >>>>>>>>>>>>> engin falandir

engini kanatta harmanlayalim

Ek olarak Batista ve Suat yerine Melo ve Selcuk var. Transferler bi gelsinde sonra bakarız mevki olayına. Kanatta da olur, serbest fortvet arkasıda olur. Engin bu, kaleye koy orda bile pres yapar topu 3. noktaya aktarır.

Ek olarak Batista ve Suat yerine Melo ve Selcuk var. Transferler bi gelsinde sonra bakarız mevki olayına. Kanatta da olur, serbest fortvet arkasıda olur. Engin bu, kaleye koy orda bile pres yapar topu 3. noktaya aktarır.

yanlisin var

cl'ye kalinca ujfalusi yerine daha iyi stoper diyen sen takimin en muhim bolgesine engini layik goruyon

yapma bunu xardes

Daha iyisini ve gencini alabiliriz.Yukarıda oyuncular önerdim.Daha çok bulunabilir.

Sen Krasici nasıl alacaksın var mı 12 miyon euron? Biraz mantıklı yorumlar yapın. Hadi 12 miyon euro Juventusa versen bu adamlar gelir mi sana?

Keita bugün gel desen 3 milyon euro bonservis versen akşama gelir.

Bu ikisi arasındaki mantığı kuramıyor musun?

Peki Krasic Keitadan daha mı iyi? Ben Keitayı Krasice tercih ederim. O da başka mevzu .

Sen Krasici nasıl alacaksın var mı 12 miyon euron? Biraz mantıklı yorumlar yapın. Hadi 12 miyon euro Juventusa versen bu adamlar gelir mi sana?

Keita bugün gel desen 3 milyon euro bonservis versen akşama gelir.

Bu ikisi arasındaki mantığı kuramıyor musun?

Peki Krasic Keitadan daha mı iyi? Ben Keitayı Krasice tercih ederim. O da başka mevzu .

Krasic mi var sadece orada?Keıta´nın vatandaş Kalou´yu yazdım mesela.Çok mu zor almak?Gol atar,çalım atar,yardırır,sağ forvet,sol forvet,forvet heryerde oynar.Uçar bu ligde Kalou keşke düşünseler.

Ya arkadaşım bugün Kalou satılsa en az 50 takım ister bunlar içinde Milanda olur Juventusta olur Valencia da olur sen rüya alemindemisin Kalou yu alabileceğimizi gerçekten mi düşünüyorsun şakamı yapıyorsun?

Ya arkadaşım bugün Kalou satılsa en az 50 takım ister bunlar içinde Milanda olur Juventusta olur Valencia da olur sen rüya alemindemisin Kalou yu alabileceğimi gerçekten mi düşünüyorsun şakamı yapıyorsun?

Adam Chlesea´de oynayamıyor yahu ne Milan´ı,Ne Juventus´u:DMilan Robinho´yu kesecek hücumcu arıyor Kalou´yu ne yapsın yahu?

Yahu Fernando Torres de oynamıyor bu nasıl mantık ya? İlk defa böyle bir mantık duydum.

Patoda Milanda yedek o zaman onuda alalım.

yanlisin var

cl'ye kalinca ujfalusi yerine daha iyi stoper diyen sen takimin en muhim bolgesine engini layik goruyon

yapma bunu xardes

Samanlıkta'da olsa, ignenin o keskin parlaklıgını görmesem Ujfalusi kenara ALEX'de 11'e demezdim. Ujfalusi takimin defansini toparladi, zaten iyi olan bir genci bir ust seviyeye cikardi ve bence bu sezon sonu misyonunu tamamlamis olucak. Iste tam bu devrede bir ust kademesi gerekicek. Alex gelecek sezon bize neler vermezdi Sampiyonlar Liginde.

Herşey yeri ve zamanında güzel.Tam sezonun ortasında ahengi yakalamış takıma sorunlu futbolcuyu almak ne demek futbolcu mu yok dünyada.

Gelecekse sezon başında gelecekti geçti borun pazarı :coffee:

Ayrıca kızmayın ama birde o para verip getirilen adamlar şaibeli lige gelir mi bir de bunu düşünün :)

Demem o ki Elia Krasic Kalou ya da bu klasta hiçbir topçuyu tutupta getiremezsin takıma o yüzden mantıklı şeyler yazalım kimsenin kafası karışmasın durduk yere...

Yarım sezon kiralanabilir. Samsun istiyor diye haberler var.

Yaşı filan bahane etmeyin. Kazım'ın ilk 11 oynadığı takımda Keita çok rahat oynar. Eboue yokken Sabri-Keita iyi gider. Ayrıca ben inanıyorum ki Eboue geldiğinde Eboue-Keita olur başka yerden bi yabancı kesilir. Keita kestirmez kendini.

vallaha keita candır da yeter arkadaş, forum bu tarz konularla doldu taştı, boku çıktı.

Yarım sezon kiralanabilir. Samsun istiyor diye haberler var.

Yaşı filan bahane etmeyin. Kazım'ın ilk 11 oynadığı takımda Keita çok rahat oynar. Eboue yokken Sabri-Keita iyi gider. Ayrıca ben inanıyorum ki Eboue geldiğinde Eboue-Keita olur başka yerden bi yabancı kesilir. Keita kestirmez kendini.

Hocam Eboue yokken diyorsun da, Fildişi'nin sağ kanadï Eboue+Keita degil mi?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Üst Alt