GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu: "Önemli olan galibiyet almaktı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu: "Önemli olan galibiyet almaktı"

1702063446145.png

Galatasarayımızın, Trendyol Süper Lig’in 15. haftasında Yukatel Adana Demirspor’u 3-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası futbolcumuz Kerem Aktürkoğlu, yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Kerem Aktürkoğlu: "Önemli olan galibiyet. Çünkü hafta içi çok önemli bir maça çıkacağız. Onun öncesinde hem moral olarak hem oraya güzel bir şekilde oraya gitmemiz için ligi de güzel bir şekilde devam ettirmemiz gerekiyordu. Bunun bilinciyle sahaya çıktık. Gayet güzel maça başladık. İlk yarının sonunda olan penaltı pozisyonu hem biraz bizi düşürdü hem de rakibimizi daha da iştahlandırdı. Önemli olan galibiyet almaktı. Takım arkadaşlarımın ayağına sağlık, güzel bir galibiyet oldu.

- Bu sezon en fazla maçta hem gol hem asist yapan oyuncusun (3 maç) nasıl yorumlarsın?

Kerem Aktürkoğlu: "Icardi’yi hem saha içinde hem de saha dışında çok seviyorum. Saha içinde uyumumuz da çok güzel. Hep birbirimizi arıyoruz. Ben ona gol attırmaya çalışıyorum o da bana attırmaya çalışıyor. Önemli olan takımın galibiyet alması. Böyle istatistikler güzel ama kimin gol attığı kimin asist yaptığı önemli değil. Ben takımıma her zaman yardım etmek için uğraşan bir futbolcuyum. Bugün de saha içinde skor olarak katkı yapmış olabilirim ama daha önemlisi takımıma skor değil de her anlamda yardım etmeye çalışıyorum. Bence en önemli olan şey de bu. Umarım böyle galibiyetlerle devam ederiz. Ligin sonunda da şampiyonluğu tekrardan biz kazanırız.”"

bravo kerem senin de testislerini receb yesin helal olsun
Recep Timur

Üst Alt