GSC Haber - Kerem Aktürkoğlu: "Türk futbolcuları değersizleştirmek istiyorlar. Yapmayalım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Kerem Aktürkoğlu: "Türk futbolcuları değersizleştirmek istiyorlar. Yapmayalım"

1693690603601.png

Kerem Aktürkoğlu: "Çok yoğun bir fikstür vardı. Bu fikstür bizi epey yıprattı ama sonunda Şampiyonlar Ligi gruplarına kaldık. Birbirimize alışınca her şey daha güzel olacak."

Kerem Aktürkoğlu: "Tek bir ricam var. Kendim için değil, genel olarak. Türk futbolcuları değersizleştirmek istiyorlar. Yapmayalım. Çok yetenekli, karakterli oyunculara sahibiz. Sahada yapabileceklerini göstermek için özgüven çok önemli."

doğru bi oyuncu sürekli aynı hataları yapıp her maç oynatılıyorsa esas tepki oyuncuya değil oynatan hocaya gösterilmeli.

kerem için söylemiyorum bunu, genel olarak.

Mentali güçlü türk oyuncu görmek insanın gözlerini yaşartıyor Kerem'i kutlarım geçen haftadan sonra yine toparladı bir şekilde. Bu çocuğa biraz kredi yaratılması gerektiği konusunda hemfikir olalım. Mertens ljubnana maçından beri yokları oynamaktayken çıkarken yapılan Mertens tezahüratı beni deli etmekte bu çocuk daha fazlasını hakediyor.

Yahu Kerem, seni savunuyoruz ama su Turk , yabanci demagojisinden girince hakli iken haksiz oluyorsun. Tolunay kafkas gibi beton kafa olma. Turku yabancisi yok. Yetenekli, yeteneksiz, yetenegini kullanan/kullanamayan var.

Ya sen bu toplara girip boş yapma işini yap ne güzel oynadın bugün işte ne konuşuyorsun? Zaten leş gibi oynasan da ligde forman garanti illa bunu mu söyleyelim. Yabancı sınırını savunur bu 2 maç sonra. Yani sana teşekkür edecektim teşekkür falan etmiyorum.

O gün marcao ya destek cikan bugün hala kin besliyor kereme. Aslinda bunu demek istiyor. Sanki kötü oynasinda lafi cakayim derdinler. Anlayana tabi. Gecin artik bunlardi. Biri sevillaya transfer olacam diye antremanlara cikmadi digeri bu takimin kaptani olup sampiyonluk söleninde cl müzigi ile cikti.

O gün marcao ya destek cikan bugün hala kin besliyor kereme. Aslinda bunu demek istiyor. Sanki kötü oynasinda lafi cakayim derdinler. Anlayana tabi. Gecin artik bunlardi. Biri sevillaya transfer olacam diye antremanlara cikmadi digeri bu takimin kaptani olup sampiyonluk söleninde cl müzigi ile cikti.
keremın her kötü oynadıgı mac sonrası marcao gelse de dövse

bu sene zaha dövse gibi yorum atan herifler Türk yabancı ayrımı yok yazıyor :D

Üst Alt