Kilo Alma Sorunu Olanlar - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kilo Alma Sorunu Olanlar

Kontrolsüzce kilo almak da, kilo vermek de risktir. İş sadece verilen-alınan kilolarla sınırlı değil, hayatınızla oynayacağınız durumlara düşebilirsiniz. Beslenme, kardiyovasküler ve çeşitli kanser türlerine karşı kendini korumak açısından çok önemlidir. Dolayısıyla burada kilo almak/vermek isteyenler için zararlı bir diyet listesi sunanlar bence ciddi bir vebal altına giriyorlar.

Bu tür konuların yeri ne burası ne de gayri-profesyonel spor salonlarıdır. Bu işin yeri uzman bir diyetisyendir. İyi bir yönlendirme ve analizle istenilen noktaya ulaşmak hiçte zor değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ben yiyip yiyip kilo alamiyorum diyenlern portionu böyle oluyor

303478

Adamların derdine bak lan... Biz de burda göbek eritmeye çalışalım :D

Nisan 2010 : 75 kilo
Ağustos 2010 : 98 kilo

Temmuz 2016 : 94 kilo

6 yıldır, o 4 ayda aldığım kiloları vermeye çalışıyorum, olmuyor. Boy 187

Saçma sapan tavsiyeler var.

Yağı şekeri gömün de aldığınız kiloya lanet edin.

Öyle alınan kilodan hayır gelmez, adam gibi bir diyet listesi şart.

Diyetisyene gideceksin, testlerini yaptıracaksın, kilo almanı engelleyen altta bir sorun var mı baktıracaksın... Ondan sonra verdiği listeye göre hareket edeceksin.

Böyle kulaktan dolma bilgilerle sağlıksız yiyeceklerle kendinize yazık etmeyin.

Saçma sapan tavsiyeler var.

Yağı şekeri gömün de aldığınız kiloya lanet edin.

Öyle alınan kilodan hayır gelmez, adam gibi bir diyet listesi şart.

Diyetisyene gideceksin, testlerini yaptıracaksın, kilo almanı engelleyen altta bir sorun var mı baktıracaksın... Ondan sonra verdiği listeye göre hareket edeceksin.

Böyle kulaktan dolma bilgilerle sağlıksız yiyeceklerle kendinize yazık etmeyin.
Reyiz benim şimdilik acilen 5 kilo almam lazım

Yav alırsın almasına da buralardaki tavsiyelere göre yapmaman daha sağlıklı.

Yani bir uzmana danış, testlerini yaptır ona göre bir beslenme planın olsun.

Hem sağlıksız önerilerden uzak durmuş olursun hem hedefine rahat ulaşırsın.
Bizim arkadaş gitti zayıftı doktor vitaminler verdi kilo aldı.

boyum 178 kilom 82 6-7 yıldır body building ile uğraştığım için kilomda oynamalar oluyor en bulk halimle 87 kilo olmuştum 2 sene önce vücudumdaki yağ oranımı minimuma indirdiğimde 70-71 kiloydum.

Gesendet von iPhone 6 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Kilo almak istiyorsan spor yapacaksın. lor peyniri, bulgur pilavı, yumurta, süt, tavuk göğsü, mısır lapası ,et, ton balığı (haftada en fazla 2 sefer) vs... bunlarla beslenip spor yaparsan düzgün şekilde kilo alırsın. Ben sporu bıraktım bikaç aydır şuan 175 boy 103 kiloyum.

Üst Alt